шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити сковорода Benson BN-314 за ціною від 972 грн.

Характеристики та опис Benson BN-314

Країна походження бренду: Німеччина; Комплектація: кришка; механізм знімних ручок; носик для зливу; рифлене дно; Функції та можливості: індукційне дно;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам' Матеріал ручок: бакеліт; Матеріал кришки: скло; Матеріал сковороди: литий алюміній; Розмір: Макс. розмір (см): 28
Колір
Тип
гриль
Розмір
28 см
Матеріал сковороди
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Матеріал ручок
бакеліт
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
індукційне дно
рифлене дно
носик для зливу
механізм знімних ручок
Комплектація
кришка
Країна походження бренду
Німеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  950 грн.    до  1300 грн.

від 972  до 2 042 грн.
Сковорода-гриль зі знімною ручкою та антипригарним мармуровим покриттям Benson BN-314 28 см
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Сковорідка-гриль із кришкою Benson BN-314 зі знімною ручкою прямокутна 28 см мармурове покриття Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 200 грн.
← купити
Сковорода гриль з кришкою Benson BN-314 (28см)
Rozetka.ua (Київ)
1 318 грн.
← купити
Сковорода гриль з кришкою Benson BN-314 з антипригарним покриттям 28 см
Rozetka.ua (Київ)
1 060 грн.
← купити
Сковорода гриль з кришкою Benson 28 x 28 см зі знімною ручкою з мармуровим покриттям (BN-314)
Rozetka.ua (Київ)
1 050 грн.
← купити
Сковорода-гриль з кришкою та знімною ручкою Benson BN-314 28x28 см Black
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Сковорода-гриль зі знімною ручкою Benson BN-314 прямокутна 28см кришка мармурове антипригарне покриття Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сковорода гриль з кришкою Benson BN-314 мармурове антипригарне покриття 28см
Rozetka.ua (Київ)
1 166 грн.
← купити
Пательня-гриль з кришкою Benson 28 x 28 см BN-314
Rozetka.ua (Київ)
2 042 грн.
← купити
Сковорода-гриль із кришкою Benson 28х28 см Чорний BN-314
Rozetka.ua (Київ)
1 011 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Benson BN-314, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода Benson BN-314. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода Benson BN-314 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія