шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок Benson BN-325 за ціною від 2949 грн.
Відео 1Фото 2

Характеристики та опис Benson BN-325

Країна походження бренду: Німеччина; Матеріал посуду: литий алюміній;єм: Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 26; Розміри: Об'єм каструлі (л): 4.2; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 3.2; Об'єм каструлі (л): 2.2;єм: Мін. об' Розміри: Об' Сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам'
Основних предметів4
Усього предметів8
Комплектація3 каструлі
1 сковорідка
4 кришки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Каструлі
Об'єм2.2 л
3.2 л
4.2 л
Сковорідки
Розміри26 см
Загальне
Матеріал посудулитий алюміній
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуНімеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 949  до 4 140 грн.
Набір каструль з кришкою Benson BN-325 2.2л 3.2л 4.2 л сковорода 26см сірий
Rozetka.ua (Київ)
3 008 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Benson BN-325 8пр.
Rozetka.ua (Київ)
4 140 грн.
← купити
Набір каструль Benson BN-325 8 шт. з антипригарним покриттям + сковорода
Rozetka.ua (Київ)
3 131 грн.
← купити
Набір посуду Benson із гранітним антипригарним покриттям із кришками 8 предметів (BN-325)
Rozetka.ua (Київ)
3 250 грн.
← купити
Набір посуду із гранітним покриттям 8 предметів Benson BN-325
Rozetka.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Набір каструль з кришкою Benson BN-325 2.2л 3.2л 4.2 л сковорода 26см сірий
Rozetka.ua (Київ)
3 289 грн.
← купити
Набір каструль з кришкою Benson BN-325 2.2л 3.2л 4.2 л сковорода 26см сірий
Rozetka.ua (Київ)
2 949 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Benson BN-325, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Benson BN-325. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Benson BN-325 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія