шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок Benson BN-326 за ціною від 2580 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Benson BN-326

Країна походження бренду: Німеччина; Матеріал посуду: литий алюміній;єм: Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 26; Розміри: Об'єм каструлі (л): 4.2; Макс. об'єм каструлі (л): 2.1;єм: Мін. об' Розміри: Об' Миття в посудомийці; Сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам'
Основних предметів3
Усього предметів6
Комплектація2 каструлі
1 сковорідка
3 кришки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Миття в посудомийці
Каструлі
Об'єм2.1 л
4.2 л
Сковорідки
Розміри26 см
Загальне
Матеріал посудулитий алюміній
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуНімеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 580  до 3 675 грн.
Набір посуду Benson із мармуровим покриттям 6 предметів (BN-326)
Rozetka.ua (Київ)
2 580 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Benson BN-326 6пр.
Rozetka.ua (Київ)
3 482 грн.
← купити
Набір каструль Benson BN-326 6 шт. з антипригарним покриттям + сковорода
Rozetka.ua (Київ)
2 648 грн.
← купити
Набір посуду Benson із гранітним антипригарним покриттям 6 предметів (BN-326)
Rozetka.ua (Київ)
2 699 грн.
← купити
Набір посуду Benson із 6 предметів виготовлений із високоякісного матеріалу Benson BN-326
Rozetka.ua (Київ)
2 850 грн.
← купити
Набір 6 предметів посуду з мармуровим покриттям Benson BN-326 Сірий (zhs0214)
Rozetka.ua (Київ)
2 700 грн.
← купити
Набір каструль + сковорода 26 см Benson BN-326 Граніт 6 предметів 3л; 5л (4-1186527384)
Rozetka.ua (Київ)
3 162 грн.
← купити
Набір посуду Benson BN-326 з мармуровим покриттям
Rozetka.ua (Київ)
3 675 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Benson BN-326, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Benson BN-326. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Benson BN-326 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія