шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок Benson BN-344 за ціною від 2799 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Benson BN-344

Країна походження бренду: Німеччина; Матеріал посуду: литий алюміній;єм: Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 24; Розміри: Об'єм каструлі (л): 6.8; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 4; Об'єм каструлі (л): 2.4;єм: Мін. об' Розміри: Об' Миття в посудомийці; Сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт)
Основних предметів4
Усього предметів7
Комплектація3 каструлі
1 сковорідка
3 кришки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Миття в посудомийці
Каструлі
Об'єм2.4 л
4 л
6.8 л
Сковорідки
Розміри24 см
Загальне
Матеріал посудулитий алюміній
Матеріал кришокскло
Ручкибакелітові
Країна походження брендуНімеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 799  до 4 507 грн.
Набір посуду з мармуровим покриттям Benson BN-344 7 предметів
Rozetka.ua (Київ)
3 326 грн.
← купити
Набір посуду Benson 7 предметів з мармуровим покриттям (BN-344)
Rozetka.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Набір посуду Benson BN-344 з мармуровим покриттям 7 предметів Чорний
Rozetka.ua (Київ)
3 100 грн.
← купити
Набір каструль Benson BN-344 7 пр. з антипригарним покриттям + 1 сковорода
Rozetka.ua (Київ)
2 855 грн.
← купити
Набір посуду Benson із мармуровим антипригарним покриттям 7 предметів (BN-344)
Rozetka.ua (Київ)
2 935 грн.
← купити
Набір каструль + сковорода 24 см Benson BN-344 Мармур 7 предметів 2,4л; 4л; 6,8л (4-1186527389)
Rozetka.ua (Київ)
3 753 грн.
← купити
Набір каструль Benson BN-344 з мармуровим антипригарним покриттям на 7 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 507 грн.
← купити
Набір каструль Benson BN-344 з мармуровим покриттям на 7 предметів
Rozetka.ua (Київ)
3 985 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Benson BN-344, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Benson BN-344. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Benson BN-344 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія