шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок Benson BN-390 за ціною від 2650 грн.

Характеристики та опис Benson BN-390

Країна походження бренду: Німеччина; Матеріал посуду: литий алюміній;єм: Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 24; Розміри: Об'єм каструлі (л): 5.1; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 3; Об'єм каструлі (л): 2.1;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 24; Розмір 2 каструлі (см): 20
Основних предметів4
Усього предметів10
Комплектація3 каструлі
1 сковорідка
3 кришки
накладки на рукоятки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Каструлі
Розміри18 см
20 см
24 см
Об'єм2.1 л
3 л
5.1 л
Сковорідки
Розміри24 см
Загальне
Матеріал посудулитий алюміній
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуНімеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 650  до 3 764 грн.
Набір посуду з мармуровим покриттям Benson BN-390 8 предметів
Rozetka.ua (Київ)
3 096 грн.
← купити
Набір каструль Benson 8 предметів із гранітним покриттям зі сковородкою-гриль (BN-390)
Rozetka.ua (Київ)
2 650 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Benson BN-390 8пр.
Rozetka.ua (Київ)
3 764 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Benson 8 предметів із гранітним покриттям червоного кольору (BN-390)
Rozetka.ua (Київ)
2 750 грн.
← купити
Набір квадратних каструль зі сковородою Benson BN-390 із литого алюмінію та гранітним антипригарним покриттям з 8 предметів
Rozetka.ua (Київ)
3 220 грн.
← купити
Набір каструль квадратних + сковорода 24 см Benson BN-390 Граніт 8 предметів 2,1 л; 3 л; 5,1 л (4-2234036630)
Rozetka.ua (Київ)
3 668 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Benson BN-390, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Benson BN-390. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Benson BN-390 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія