шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити сковорода Benson BN-520 за ціною від 871 грн.

Характеристики та опис Benson BN-520

Країна походження бренду: Німеччина; Комплектація: кришка; Функції та можливості: індукційне дно;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам' Матеріал ручок: бакеліт; Матеріал кришки: скло; Матеріал сковороди: кований алюміній; Висота стінок (см): 8; Розмір: Макс. розмір (см): 28; Тип: глибока сковорідка
Колір
Тип
глибока сковорідка
Розмір
28 см
Висота стінок
8 см
Матеріал сковороди
кований алюміній
Матеріал кришки
скло
Матеріал ручок
бакеліт
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
індукційне дно
Комплектація
кришка
Країна походження бренду
Німеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 871  до 1 299 грн.
Універсальна сковорода для смаження Benson BN-520 28*8 см з гранітним покриттям з кришкою
MAUDAU (Київ)
1 033 грн.
← купити
Сковорода з кришкою Benson BN-520 28 см з антипригарним гранітним покриттям Чорний
Rozetka.ua (Київ)
871 грн.
← купити
Сковорода із кришкою 28 см Benson (BN-520)
Rozetka.ua (Київ)
1 050 грн.
← купити
Сковорода глибока Benson BN-520 (28см)
Rozetka.ua (Київ)
1 224 грн.
← купити
Антипригарна Сковорода з кришкою Benson BN-520 сковорідка з гранітним покриттям 28 см Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Сковорода глибока Benson з кришкою та антипригарним гранітним покриттям 28х7 см (BN-520)
Rozetka.ua (Київ)
1 060 грн.
← купити
Універсальна сковорода для смаження Benson BN-520 28*8 см з гранітним покриттям з кришкою
Rozetka.ua (Київ)
1 122 грн.
← купити
Сковорода з кришкою Benson BN-520 28 см з антипригарним гранітним покриттям.
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Сковорідка з кришкою Benson BN-520 з гранітним покриттям 28 см Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 150 грн.
← купити
Глибока сковорода на 28см BENSON BN-520 з антипригарним гранітним покриттям та скляною кришкою
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Benson BN-520, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода Benson BN-520. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода Benson BN-520 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія