шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити сковорода Benson BN-830 за ціною від 744 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Benson BN-830

Країна походження бренду: Німеччина; Комплектація: кришка; використання в духовці; миття в посудомийці; індикатор нагріву; Функції та можливості: індукційне дно; Антипригарне покриття; Матеріал ручок: бакеліт; Матеріал кришки: скло; Матеріал сковороди: алюміній; Висота стінок (см): 6.5;єм (л): 2.4; Об'
Колір
Тип
глибока сковорідка
Розмір
24 см
Об'єм
2.4 л
Висота стінок
6.5 см
Матеріал сковороди
алюміній
Матеріал кришки
скло
Матеріал ручок
бакеліт / з покриттям Soft-touch /
Антипригарне покриття
+
Кількість шарів покриття
3 шари
Функції та можливості
індукційне дно
індикатор нагріву
миття в посудомийці
використання в духовці
Комплектація
кришка
Країна походження бренду
Німеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  650 грн.    до  1050 грн.

від 744  до 972 грн.
Сковорода Benson 24х4.8см 1.6 л з термоіндикатором та антипригарним покриттям з кришкою (BN-830)
Rozetka.ua (Київ)
750 грн.
← купити
Антипригарна сковорода Benson 24 см BN-830
Rozetka.ua (Київ)
968 грн.
← купити
Сковорода універсальна з кришкою Benson BN-830 (24см)
Rozetka.ua (Київ)
824 грн.
← купити
Сковорода Benson 24х4.8см 1.6 л з термоіндикатором та антипригарним покриттям з кришкою (BN-830)
Rozetka.ua (Київ)
775 грн.
← купити
Антипригарна сковорода Бенсон 24 см BN-830 трислойне покриття термоіндикатор
Rozetka.ua (Київ)
744 грн.
← купити
Сковорода алюмінієва з кришкою Benson 3.7 л 28 см BN-830 з антипригарним покриттям та термоіндикатором для будь-яких видів п
Rozetka.ua (Київ)
972 грн.
← купити
Сковорода алюмінієва з кришкою Benson 2.4 л 24 см BN-830 з антипригарним покриттям та термоіндикатором для будь-яких видів п
Rozetka.ua (Київ)
894 грн.
← купити
Антипригарна сковорода Бенсон 24 см BN-830 трислойне покриття термоіндикатор
Rozetka.ua (Київ)
794 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Benson BN-830, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода Benson BN-830. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода Benson BN-830 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія