шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити самокат Best Scooter Flash за ціною від 1191 грн.
Фото 48

Характеристики та опис Best Scooter Flash

Вага (кг): 4.5; Футспейс (см): 33х12.5; Декххх (см): 54х12.5; підставка; амортизація; регулювання висоти керма; складаний; Заднє гальмо: ручне і ножне; Колеса: поліуретанові; Матеріал деки: сталь; Матеріал керма: сталь; Тип керма: класичний; К-ть коліс: 2-колісний; Рекомендований зріст (см): 145 – 195
Колір
Типсамокат
Максимальне навантаження70 кг
Вікова група, від5 років
Рекомендований зріст145 – 195 см
Конструкція
К-ть коліс2-колісний
Тип кермакласичний
Матеріал кермасталь
Матеріал декисталь
Діаметр переднього колеса20 см
Діаметр заднього колеса20 см
Колесаполіуретанові
Заднє гальморучне і ножне
Функції та можливості
Функції та можливостіскладаний
регулювання висоти керма
амортизація
підставка
Інше
Максимальна висота102 см
Розмір деки54х12.5 см
Футспейс33х12.5 см
Кліренс10 см
Вага4.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 191  до 2 499 грн.
Самокат двоколісний дитячий Best Scooter жовтий (FL-14320)
Stls.store (Київ)
1 453 грн.
← купити
Дитячий двоколісний самокат з ручним гальмом Best Scooter Flash FL-14320 Жовтий 150408
Happyland.ua (Харків)
1 191 грн.
← купити
Самокат двоколісний жовтий Best Scooter FL-14320, сталева рама, ручне гальмо, поліуретанові колеса 200 мм, передній амортиза
MAUDAU (Київ)
1 500 грн.
← купити
Самокат двоколісний "Best Scooter" FL-20085 сталева рама, ручне гальмо, колеса PU 200мм, 1 амортизатор передній, підсклянник
Rozetka.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Самокат двоколісний Best Scooter, FL-14320
MAUDAU (Київ)
1 641 грн.
← купити
Самокат двоколісний "Best Scooter" FL-14320 (4) сталева рама, ручне гальмо, колеса PU 200мм, 1 амортизатор передній
Rozetka.ua (Київ)
1 786 грн.
← купити
Самокат двоколісний складаний Best Scooter Flash колеса PU 200 мм з амортизатором жовтий FL-14320
Rozetka.ua (Київ)
1 257 грн.
← купити
Складаний двоколісний самокат із ручним гальмом і амортизатором Best Scooter Flash Сірий з жовтим
Rozetka.ua (Київ)
1 308 грн.
← купити
Самокат двоколісний Best Scooter колеса PU 200 мм сталева рама, ручне гальмо, 1 амортизатор. Yellow and Black (150408)
Rozetka.ua (Київ)
1 488 грн.
← купити
Дитячий двоколісний самокат Best Scooter FL-14320 Жовтий з підсклянником амортизатором та гальмами
Rozetka.ua (Київ)
1 897 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Best Scooter Flash, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: самокат Best Scooter Flash. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на самокат Best Scooter Flash у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія