шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити самокат Best Scooter Factor за ціною від 2735 грн.
Фото 22

Характеристики та опис Best Scooter Factor

Декххх (см): 46.5х13.6; ремінець для перенесення; тримач для пляшечки; підставка; амортизація; регулювання висоти керма; складаний; Заднє гальмо: ручне і ножне; Колеса: поліуретанові; Жорсткість коліс: 82A; Хомут: 2 болти; Матеріал деки: алюміній; Тип керма: вигнутий (велосипедний); К-ть коліс: 2-колісний
Колір
Типсамокат
Максимальне навантаження100 кг
Вікова група, від5 років
Конструкція
К-ть коліс2-колісний
Тип кермавигнутий (велосипедний)
Матеріал декиалюміній
Хомут2 болти
Діаметр переднього колеса20 см
Діаметр заднього колеса20 см
Жорсткість коліс82A
Колесаполіуретанові
ВальницяABEC 7
Заднє гальморучне і ножне
Функції та можливості
Функції та можливостіскладаний
регулювання висоти керма
амортизація / передня і задня /
підставка
тримач для пляшечки
ремінець для перенесення
Інше
Максимальна висота105 см
Розмір деки46.5х13.6 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 735  до 3 999 грн.
Самокат алюмінієвий Best Scooter BS-81766 (4) "Factor", ручне дискове гальмо, діаметр PU коліс - 200мм, 2 амортизатори, підс
Rozetka.ua (Київ)
3 624 грн.
← купити
Дитячий двоколісний самокат Best Scooter Factor BS-98033 Чорний / Помаранчевий з амортизатором та гальмами
Rozetka.ua (Київ)
3 238 грн.
← купити
Двоколісний міський самокат Best Scooter Factor BS-81766 Срібний / Чорний для дівчинки хлопчика з підсклянником
Rozetka.ua (Київ)
3 000 грн.
← купити
Самокат алюмінієвий Синій 2 амортизатори Best Scooter BS-72725 "Factor" діаметр PU коліс - 200мм
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Самокат алюмінієвий Best Scooter BS-98033 ручне дискове гальмо, колеса PU, діаметр коліс - 200мм, 2 амортизатори, підсклянни
Rozetka.ua (Київ)
2 735 грн.
← купити
Самокат Двоколісний З Двома Амортизаторами І Ручними Гальмами Best Scooter (BS-98033)
Rozetka.ua (Київ)
2 997 грн.
← купити
Самокат Двоколісний З Двома Амортизаторами Best Scooter (BS-72725)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Двоколісний самокат Best Scooter BS-98033 з ручним гальмом, підсклянником, амортизатором від 5-ти років (i7-118489)
Rozetka.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Самокат алюмінієвий Best Scooter BS-98033 ручне дискове гальмо, колеса PU, діаметр коліс - 200мм, 2 амортизатори, підсклянни
Rozetka.ua (Київ)
3 259 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Best Scooter Factor, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: самокат Best Scooter Factor. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на самокат Best Scooter Factor у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія