шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни34Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4
Купити електрогрілка / електропростирадло Beurer HD 150 за ціною від 3999 грн.
Відео 1Фото 9

Характеристики та опис Beurer HD 150

Споживана потужність (Вт): 150; Прання: машинна; Час роботи (год): 3; Автовимкнення; Рівнів потужності: 6; Розмір (см): 150х200; Тип: електроковдра
Колір
Тип
електроковдра
Розмір (ШхД)
150х200 см
Рівнів потужності
6
Автовимкнення
/ через 3 години /
Час роботи
3 год
Прання
машинна
Споживана потужність
150 Вт
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5500 грн.    до  8000 грн.

Технический паспорт Beurer HD 150 Nordic
Инструкция Beurer HD 150 Nordic
Beurer XXL HD 150 Heated Throw review: A luxurious throw to snuggle under
від 3 999  до 8 677 грн.
Beurer Електрогрілка Beurer HD 150 XXL Cosy Gray
MTA.ua (Київ)
6 499 грн.
← купити
Електроковдра Beurer HD 150 HD150
Moyo.ua (Київ)
7 059 грн.
← купити
Beurer HD 150
Mallprix.com (Київ)
6 377 грн.
← купити
Ковдра з обігрівом Beurer HD 150
АЛЛО (Київ)
← купити
Електроковдра Beurer HD 150 Gray
Click.ua (Київ)
← купити
Електроковдра Beurer HD 150 (200х150см), 150Вт, фліс, Grey (HD150) HD150
Skay.ua (Одеса)
6 918 грн.
← купити
Електроковдра BEURER HD 150
ТЕХНОточка (Київ)
6 465 грн.
← купити
Електроковдра Beurer HD 150 XXL
Denika.ua (Харків)
6 405 грн.
← купити
Beurer HD 150 XXL Cosy Taupe (HD150)
Tehnomart.com (Київ)
6 920 грн.
← купити
Ковдра електрична Beurer HD 150
Medmag.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Beurer HD 150, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрогрілка / електропростирадло Beurer HD 150. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрогрілка / електропростирадло Beurer HD 150 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія