шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни37Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити масажер для тіла Beurer MG 139 за ціною від 5729 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Beurer MG 139

Джерело живлення: акумулятор; пульт ДК; Корпус із захистом від вологи; Підігрів; Реверс; шиацу; ступні; ікри; спина; плечі; шия; Кількість насадок (шт.): 4; Кількість швидкостей (шт.): 2; Потужність (Вт): 28; Тип: подушка
Тип
подушка
Потужність
28 Вт
Кількість швидкостей
2 шт.
Кількість насадок
4 шт. / масажні головки /
Застосування
шия
плечі
спина
ікри
ступні
Режими
шиацу
Реверс
Підігрів
Корпус із захистом від вологи
пульт ДК
/ у подушці /
Джерело живлення
акумулятор
Час роботи
120 хв / автоматичне відключення через 15 хвилин /
Час зарядки
2.5 год
Габарити (ВхШхГ)
40х40х11 см
Вага
1.84 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5750 грн.    до  7750 грн.

від 5 729  до 8 087 грн.
Масажна подушка Beurer для плечей, шиї, спини, ніг, літій- іонний акум., змінний чохол, сірий MG139MINT
АЛЛО (Київ)
6 879 грн.
← купити
Масажер Beurer Mg 139 mint
Цифра (Київ)
6 700 грн.
← купити
Масажер Beurer Mg 139 mint
Stls.store (Київ)
6 768 грн.
← купити
Масажна подушка Beurer MG 139 Mint
Click.ua (Київ)
← купити
Подушка масажна Beurer (MG139BEIGE) MG139BEIGE
Skay.ua (Одеса)
6 783 грн.
← купити
Масажна подушка BEURER 139 Beige MG 139 Beige
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Масажер Beurer MG 139
icom.net.ua (Київ)
6 422 грн.
← купити
Массажер Beurer MG 139
Q-techno.com.ua (Київ)
6 781 грн.
← купити
Масажер Beurer MG 139
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Масажна подушка MG 139 Beige
Ortop.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Beurer MG 139, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: масажер для тіла Beurer MG 139. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на масажер для тіла Beurer MG 139 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія