шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни50Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити масажер для тіла Beurer MG 99 за ціною від 3465 грн.
Відео 5Фото 15

Характеристики та опис Beurer MG 99

Джерело живлення: акумулятор; Таймер; антицелюлітний; поплескування; точковий; вібраційний; ступні; ікри; стегна; живіт; груди; спина; руки; плечі; шия; голова; Кількість насадок (шт.): 4; Кількість швидкостей (шт.): 5; Кількість програм (шт.): 1; Потужність (Вт): 10; Тип: перкусійний (пістолітний)
Тип
перкусійний (пістолітний)
Потужність
10 Вт
Кількість програм
1 шт.
Кількість швидкостей
5 шт.
Кількість насадок
4 шт.
Застосування
голова
шия
плечі
руки
спина
груди
живіт
стегна
ікри
ступні
Режими
вібраційний
точковий
поплескування
антицелюлітний
Таймер
/ 10 хвилин /
Джерело живлення
акумулятор / Li-ion 2400 мАгод /
Час роботи
300 хв
Габарити (ВхШхГ)
18.4х16.4х5.8 см
Вага
0.62 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 465  до 6 894 грн.
Beurer Масажер Beurer MG 99 Green
MTA.ua (Київ)
6 199 грн.
← купити
Ручний массажер Beurer MG 99
Зубні-щітки.укр (Київ)
3 799 грн.
← купити
Масажер для тіла Beurer MG 99
Medrai.com (Київ)
5 450 грн.
← купити
Перкусійний масажер Beurer MG 99
Touch (Дніпро)
4 399 грн.
← купити
Масажер Beurer для тіла MG 99 MG99
Moyo.ua (Київ)
6 189 грн.
← купити
Масажер для тіла Beurer MG 99
АЛЛО (Київ)
5 149 грн.
← купити
Beurer MG 99
Megadom.net (Дніпро)
4 400 грн.
← купити
Масажер Beurer Mg 99
Цифра (Київ)
4 597 грн.
← купити
Масажер Beurer Mg 99
Stls.store (Київ)
4 644 грн.
← купити
Перкусійний масажер Beurer MG 99
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
4 299 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Beurer MG 99, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: масажер для тіла Beurer MG 99. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на масажер для тіла Beurer MG 99 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія