шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Bitvae (тип)
зубна щітка
дитяча щітка
Каталог товарів

Ціни45Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити електрична зубна щітка Bitvae D2 за ціною від 982 грн.
Відео 5Фото 17

Характеристики та опис Bitvae D2

Джерело живлення: від акумулятора; футляр / чохол; Кріплення на стіну; Індикатор зношення насадки; Таймер; Частота рухів / пульсацій (тис/хв): 40; відбілювання; полірування; делікатне чищення; щоденне чищення (2D); Режимів щітки: 5; Насадки: стандартна овальна; Кількість насадок (шт.): 8; Технологія чищення: звукова
Колір
Тип
зубна щітка
Технологія чищення
звукова
Кількість насадок
8 шт.
Режимів роботи щітки
5
Таймер
Джерело живлення
від акумулятора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 982  до 1 718 грн.
Електрична зубна щітка BITVAE D2 Black (BV-D2-b) BV-D2-b
FOXTROT.UA (Київ)
1 219 грн.
← купити
Зубна щітка Bitvae D2 з футляром та 6 насадок white
Цифра (Київ)
1 127 грн.
← купити
Зубна щітка Bitvae D2 з футляром та 6 насадок white
Stls.store (Київ)
1 138 грн.
← купити
Bitvae D2 (BV-D2-b-cup) D2(BV-D2-b-cup)
COMFY.ua (Київ)
1 229 грн.
← купити
Електрична зубна щітка Bitvae D2 з футляром та 6 насадок white
Rozetka.ua (Київ)
1 059 грн.
← купити
Електрична зубна щітка BITVAE D2 White (BV-D2-w) BV-D2-w
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка BITVAE D2 Black (BV-D2-b-cup) BV-D2-b-cup
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Зубна щітка Bitvae D2 з футляром та 8 насадок pink
Цифра (Київ)
← купити
Зубна щітка Набір електрична щітка Bitvae D2 з насадками 8шт. White + косметичка (BV-D2-w-cup-k)
Цифра (Київ)
1 147 грн.
← купити
Зубна щітка Набір електрична зубна щітка Bitvae D2 з насадками 8шт. Black + косметичка (BV-D2-b-cup-k)
Цифра (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bitvae D2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрична зубна щітка Bitvae D2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрична зубна щітка Bitvae D2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія