шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Aimed (тип)
зубна щітка
іригатор
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити електрична зубна щітка Aimed Sonic Spark за ціною від 1799 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Aimed Sonic Spark

Джерело живлення: від акумулятора; Кріплення на стіну; Таймер; Частота рухів / пульсацій (тис/хв): 40; відбілювання; глибоке чищення; делікатне чищення; щоденне чищення (2D); Режимів щітки: 5; овальна для чутливих зубів; Насадки: стандартна овальна; Кількість насадок (шт.): 4; Технологія чищення: звукова
Колір
Тип
зубна щітка
Технологія чищення
звукова
Кількість насадок
4 шт.
Режимів роботи щітки
5
Таймер
Джерело живлення
від акумулятора
Габарити
145x28х30 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 799  до 1 999 грн.
AIMED Sonic Spark White (AI-Spark1wh) SonicSparkWhite(AI-Spark1wh)
COMFY.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Електрична зубна щітка AIMED Sonic Spark рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
AIMED Sonic Spark Pink (AI-Spark1pink) SonicSparkPink(AI-Spark1pink)
COMFY.ua (Київ)
← купити
AIMED Sonic Spark Black (AI-Spark1bk) SonicSparkBlack(AI-Spark1bk)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка AIMED Sonic Spark білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка AIMED Sonic Spark чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка AIMED Sonic Spark білий
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Електрична зубна щітка AIMED Sonic Spark чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка AIMED Sonic Spark рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Aimed Sonic Spark, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрична зубна щітка Aimed Sonic Spark. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрична зубна щітка Aimed Sonic Spark у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія