шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити електрична зубна щітка Vitammy Splash за ціною від 569 грн.
Відео 1Фото 20

Характеристики та опис Vitammy Splash

Джерело живлення: від акумулятора; Таймер; Частота рухів / пульсацій (тис/хв): 60; делікатне чищення; щоденне чищення (2D); Режимів щітки: 3; Насадки: стандартна овальна; Кількість насадок (шт.): 1; Технологія чищення: звукова; Дитяча; Тип: зубна щітка
Колір
Тип
зубна щітка
Дитяча
Технологія чищення
звукова
Кількість насадок
1 шт.
Режимів роботи щітки
3
Таймер
Джерело живлення
від акумулятора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 569  до 2 441 грн.
Зубна щітка VITAMMY Splash Yello (5901793643564)
FOXTROT.UA (Київ)
599 грн.
← купити
Електрична зубна щітка Vitammy Splash Yello (від 8 років)
ШО (Київ)
569 грн.
← купити
Зубна щітка Vitammy Splash Yello
АЛЛО (Київ)
← купити
Зубна щітка Vitammy Splash Pinkish (від 8 років)
Цифра (Київ)
779 грн.
← купити
Зубна щітка Vitammy Splash Yello (від 8 років)
Stls.store (Київ)
635 грн.
← купити
Зубна електрощітка Vitammy Splash Yello (від 8 років)
Click.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка Vitammy Splash Blue
Saren.com.ua (Львів)
2 052 грн.
← купити
Електрична дитяча зубна щітка Vitammy Splash Yello (від 8 років) (Splash Yello)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Vitammy Splash Yello SplashYello
COMFY.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка Vitammy Splash Yello (від 8 років)
Citrus.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vitammy Splash, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрична зубна щітка Vitammy Splash. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрична зубна щітка Vitammy Splash у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія