шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари10+
Купити електрична зубна щітка Vitammy Smils за ціною від 1199 грн.
Фото 21

Характеристики та опис Vitammy Smils

Джерело живлення: від акумулятора; підставка для зарядки; Індикатор зношення насадки; Датчик натиску; Таймер; Частота рухів / пульсацій (тис/хв): 82; відбілювання; полірування; глибоке чищення; делікатне чищення; щоденне чищення (2D); Режимів щітки: 5; Насадки: стандартна овальна; Кількість насадок (шт.): 2
Колір
Тип
зубна щітка
Технологія чищення
пульсуюча
звукова
Кількість насадок
2 шт.
Режимів роботи щітки
5
Таймер
Датчик натиску
підставка для зарядки
Джерело живлення
від акумулятора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 199  до 3 130 грн.
Електрична зубна щітка VITAMMY SMILS Aluminium (TOW017080)
FOXTROT.UA (Київ)
1 899 грн.
← купити
Електрична зубна щітка Vitammy SMILS Aluminium
ШО (Київ)
1 965 грн.
← купити
Зубна щітка Vitammy SMILS Aluminium
АЛЛО (Київ)
← купити
Зубна щітка Vitammy Smils Aluminium
Цифра (Київ)
1 870 грн.
← купити
Зубна щітка Vitammy Smils Aluminium
Stls.store (Київ)
1 889 грн.
← купити
Зубна електрощітка Vitammy Smils Aluminium
Click.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка VITAMMY Smils Aluminium (TOW017080) Smils Aluminium (TOW017080)
Denika.ua (Харків)
1 781 грн.
← купити
Vitammy SMILS Aluminium SMILSAluminium
COMFY.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка Vitammy Smils Grey
Timesport.com.ua (Львів)
2 264 грн.
← купити
Електрична зубна щітка VITAMMY Smils Aluminium (TOW017080)
Foroom.com.ua (Київ)
2 199 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vitammy Smils, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрична зубна щітка Vitammy Smils. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрична зубна щітка Vitammy Smils у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія