шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни99Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Blackview W50 Pro за ціною від 1440 грн.

Характеристики та опис Blackview W50 Pro

Вага (г): 63; Розміри (мм): 55.44x52.3x14.5; Ступінь захисту: IP68;ястя (мм): 150 — 235; Ремінець на зап' Ширина ремінця (мм): 22; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 960; Зарядка пристрою: магнітна; повноцінний ліхтарик; акселерометр; Процесор: Realtek 8763EWE
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.2
Дзвінки та оповіщення
голосове управління
вбудований динамік
пульсометр
компас
акселерометр
повноцінний ліхтарик
Ступінь захисту
IP68
Розміри (без ремінця)
55.44x52.3x14.5 мм
Вага
63 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від   грн.    до   грн.

від 1 440  до 2 699 грн.
Годинник Blackview W50 Pro Green 6931548319368
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
2 699 грн.
← купити
Cмарт-годинник Blackview W50 Pro Black (6931548319351) 6931548319351
Click.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Blackview Смарт-годинник Blackview W50 PRO Black
MTA.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Смарт-годинник BLACKVIEW W50 Pro Green (6931548319368) 6931548319368
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W50 Pro Green
Openshop.ua (Київ)
1 935 грн.
← купити
Смарт-годинник Blackview W50 Pro Black (6931548319351) 6931548319351
Itbox.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W50 Pro Black
Stls.store (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W50 Pro Black
Цифра (Київ)
← купити
Blackview W50 Pro Green (6931548319368)
Tehnomart.com (Київ)
1 479 грн.
← купити
Blackview W50 Pro Khaki W50ProKhaki
COMFY.ua (Київ)
1 709 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Blackview W50 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Blackview W50 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Blackview W50 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія