шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Blaupunkt MB08.2

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити аудіосистема Blaupunkt MB08.2 за ціною від 9184 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Blaupunkt MB08.2

Вага (кг): 11.1; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 470х365х240; Автономне живлення: акумулятор; Мікрофон в комплекті; пульт ДК; Світлові ефекти; Виходи: ЖК екран; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Фазоінвертор; Кількість смуг: 2; Потужність системи (Вт): 600
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
1.0
Носії
USB-порт
кардридер
Потужність системи
600 Вт
Інтерфейси
Bluetooth v5.0
Додатково
караоке
пульт ДК
Автономне живлення
акумулятор
Габарити (ВхШхГ)
470х365х240 мм
Вага
11.1 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 9 184  до 11 583 грн.
Портативна колонка Blaupunkt MB08.2
Semtech.com.ua (Луцьк)
9 725 грн.
← купити
Портативна колонка Blaupunkt MB08.2
Redprice.sale (Львів)
9 722 грн.
← купити
Power Audio Blaupunkt MB08.2 40W Bluetooth FM Radio чорний VZESMB082
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
9 184 грн.
← купити
Портативна колонка Blaupunkt MB08.2
Rozetka.ua (Київ)
11 583 грн.
← купити
Портативна колонка Blaupunkt MB08.2
Tomdom.in.ua (Львів)
9 728 грн.
← купити
Портативна колонка Blaupunkt MB08.2
Saren.com.ua (Львів)
9 729 грн.
← купити
Портативна колонка Blaupunkt MB08.2
Timesport.com.ua (Львів)
9 719 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Blaupunkt MB08.2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Blaupunkt MB08.2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Blaupunkt MB08.2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія