шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Bonro 619 DQ

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло Bonro 619 DQ за ціною від 1116 грн.
Фото 17

Характеристики та опис Bonro 619 DQ

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Висота сидіння; Ступінь жорсткості гойдання; Підлокітники; Механізм: Tilt (гойдання); Основа: хрестовина з роликами; Вага (кг): 6.8; Розміри сидіння (см): 48.5x49.5; Висота спинки (см): 41; Макс. вага користувача (кг): 90; Призначення: для персоналу
Колір
Призначеннядля персоналу
Макс. вага користувача90 кг
Розміри і вага
Висота спинки41 см
Ширина спинки у плечах39.5 см
Розміри сидіння (ШхГ)48.5x49.5 см
Висота сидіння42 - 51 см
Вага6.8 кг
Конструкція
Основахрестовина з роликами
МеханізмTilt (гойдання)
Підлокітники
Регулювання
Ступінь жорсткості гойдання
Висота сидіння
Підлокітники
Повнорозмірні
Висота від сидіння21 см
Матеріал
Матеріал сидіннятканина
Матеріал спинкисітка
Матеріал основиметал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1150 грн.    до  1700 грн.

від 1 116  до 1 654 грн.
Крісло офісне Bonro 619 біло-оранжеве 42400018
Batutprom.com.ua (Луцьк)
1 277 грн.
← купити
Крісло офісне Bonro 619 зі спинкою до 120 кг з регулюванням висоти на колесиках Біло-рожеве (117-76-42400019)
Rozetka.ua (Київ)
1 630 грн.
← купити
Крісло офісне Bonro 619 біло-рожеве 42400019
Batutprom.com.ua (Луцьк)
1 253 грн.
← купити
Крісло офісне Bonro 619 біло-сіре 42400016
Batutprom.com.ua (Луцьк)
1 116 грн.
← купити
Крісло офісне Bonro 619 зі спинкою до 120 кг на коліщатках Біло-сірий (117-76-42400016)
Rozetka.ua (Київ)
1 359 грн.
← купити
Крісло офісне Bonro 619 біло-сіре (42400016)
Rozetka.ua (Київ)
1 409 грн.
← купити
Крісло офісне Bonro 619 біло-рожеве (42400019)
Rozetka.ua (Київ)
1 480 грн.
← купити
Крісло офісне Bonro 619 біло-оранжеве (42400018)
Rozetka.ua (Київ)
1 300 грн.
← купити
Крісло офісне Bonro 619 біло-рожеве сітчасте дихаюче (76-163-42400019)
Rozetka.ua (Київ)
1 635 грн.
← купити
Крісло офісне Bonro 619 біло-сіре сітчасте дихаюче до 120 кг (76-163-42400016)
Rozetka.ua (Київ)
1 366 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bonro 619 DQ, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Bonro 619 DQ. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Bonro 619 DQ у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія