шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Bonro B-619

Ціни68Опис Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити комп'ютерне крісло Bonro B-619 за ціною від 950 грн.
Відео 3Фото 9

Характеристики та опис Bonro B-619

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Висота сидіння; Підлокітники; Механізм: піастра; Основа: хрестовина з роликами; Вага (кг): 10; Розміри сидіння (см): 50x50; Висота спинки (см): 42; Макс. вага користувача (кг): 120; Призначення: для персоналу
Колір
Призначеннядля персоналу
Макс. вага користувача120 кг
Розміри і вага
Висота спинки42 см
Ширина спинки у плечах43 см
Розміри сидіння (ШхГ)50x50 см
Висота сидіння42 - 52 см
Вага10 кг
Конструкція
Основахрестовина з роликами
Механізмпіастра
Підлокітники
Регулювання
Висота сидіння
Підлокітники
Повнорозмірні
Висота від сидіння25.5 см
Матеріал
Матеріал сидіннятканина
Матеріал спинкисітка
Матеріал основиметал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1050 грн.    до  1500 грн.

від 950  до 1 975 грн.
Крісло Bonro B-619 чорне 40030000
Batutprom.com.ua (Луцьк)
1 007 грн.
← купити
Офісне крісло Bonro B-619 зі спинкою поворотний Чорне (21-76-40030000)
Rozetka.ua (Київ)
1 301 грн.
← купити
Крісло Bonro B-619 сіре 40030003
Batutprom.com.ua (Луцьк)
1 008 грн.
← купити
Крісло Bonro B-619 оранжеве 40030007
Batutprom.com.ua (Луцьк)
1 006 грн.
← купити
Крісло Bonro B-619 синє 40030001
Batutprom.com.ua (Луцьк)
968 грн.
← купити
Офісне крісло Bonro B-619 зі спинкою поворотний Сіре (21-76-40030003)
Rozetka.ua (Київ)
1 294 грн.
← купити
Офісне крісло Bonro B-619 зі спинкою поворотний Помаранчеве (21-76-40030007)
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Офісне крісло Bonro B-619 зі спинкою поворотний Синє (21-76-40030001)
Rozetka.ua (Київ)
1 298 грн.
← купити
Офісне крісло Bonro B-619 Black (40030000)
Rozetka.ua (Київ)
1 320 грн.
← купити
Крісло Bonro В-619 оранжеве (40030007)
Rozetka.ua (Київ)
1 210 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bonro B-619, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Bonro B-619. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Bonro B-619 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія