шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Bonro B-619

Ціни68Опис Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити комп'ютерне крісло Bonro B-619 за ціною від 987 грн.
Відео 3Фото 9

Характеристики та опис Bonro B-619

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Висота сидіння; Підлокітники; Механізм: піастра; Основа: хрестовина з роликами; Вага (кг): 10; Розміри сидіння (см): 50x50; Висота спинки (см): 42; Макс. вага користувача (кг): 120; Призначення: для персоналу
Колір
Призначеннядля персоналу
Макс. вага користувача120 кг
Розміри і вага
Висота спинки42 см
Ширина спинки у плечах43 см
Розміри сидіння (ШхГ)50x50 см
Висота сидіння42 - 52 см
Вага10 кг
Конструкція
Основахрестовина з роликами
Механізмпіастра
Підлокітники
Регулювання
Висота сидіння
Підлокітники
Повнорозмірні
Висота від сидіння25.5 см
Матеріал
Матеріал сидіннятканина
Матеріал спинкисітка
Матеріал основиметал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1050 грн.    до  1500 грн.

від 987  до 1 975 грн.
Крісло Bonro B-619 чорне 40030000
Batutprom.com.ua (Луцьк)
1 007 грн.
← купити
Офісне крісло Bonro B-619 зі спинкою поворотний Чорне (21-76-40030000)
Rozetka.ua (Київ)
1 301 грн.
← купити
Крісло Bonro B-619 синє 40030001
Batutprom.com.ua (Луцьк)
1 028 грн.
← купити
Крісло Bonro B-619 сіре 40030003
Batutprom.com.ua (Луцьк)
1 008 грн.
← купити
Крісло Bonro B-619 оранжеве 40030007
Batutprom.com.ua (Луцьк)
1 006 грн.
← купити
Офісне крісло Bonro B-619 зі спинкою поворотний Сіре (21-76-40030003)
Rozetka.ua (Київ)
1 294 грн.
← купити
Офісне крісло Bonro B-619 зі спинкою поворотний Помаранчеве (21-76-40030007)
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Офісне крісло Bonro B-619 зі спинкою поворотний Синє (21-76-40030001)
Rozetka.ua (Київ)
1 298 грн.
← купити
Офісне крісло Bonro B-619 Black (40030000)
Rozetka.ua (Київ)
1 320 грн.
← купити
Крісло Bonro В-619 оранжеве (40030007)
Rozetka.ua (Київ)
1 210 грн.
← купити
Крісло Bonro B-619 Сіре (40030003)
Rozetka.ua (Київ)
1 152 грн.
← купити
Крісло Bonro B-619 синє (40030001)
Rozetka.ua (Київ)
1 260 грн.
← купити
Офісне крісло Bonro B-619 оранжеве сітчасте дихаюче ергономічне (76-163-40030007)
Rozetka.ua (Київ)
1 304 грн.
← купити
Крісло офісне Bonro B-619 сіре сітка тканина з підлокітниками до 90 кг (76-163-40030003)
Rozetka.ua (Київ)
1 292 грн.
← купити
Крісло офісне Bonro B-619 чорне сітка тканина з підлокітниками до 90 кг (76-163-40030000)
Rozetka.ua (Київ)
1 306 грн.
← купити
Крісло офісне Bonro B-619 синє сітка тканина з підлокітниками до 90 кг (76-163-40030001)
Rozetka.ua (Київ)
1 303 грн.
← купити
Крісло Bonro B-619 оранжеве (14-76-40030007)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Bonro B-619 синє (14-76-40030001)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Bonro B-619 сіре (14-76-40030003)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Bonro B-619 чорне (14-76-40030000)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Bonro B-619 синє
Rozetka.ua (Київ)
1 261 грн.
← купити
Крісло Bonro B-619 сіре
Rozetka.ua (Київ)
1 236 грн.
← купити
Крісло Bonro B-619 чорне
Rozetka.ua (Київ)
1 235 грн.
← купити
Крісло Bonro В-619 оранжеве
Rozetka.ua (Київ)
1 234 грн.
← купити
Крісло офісне Bonro 619 біло-рожеве
Rozetka.ua (Київ)
1 536 грн.
← купити
Крісло офісне Bonro 619 біло-сіре
Rozetka.ua (Київ)
1 265 грн.
← купити
Крісло офісне Bonro 619 біло-оранжеве
Rozetka.ua (Київ)
1 566 грн.
← купити
Крісло офісне Bonro 619 біло-сіре
Rozetka.ua (Київ)
1 373 грн.
← купити
Крісло Bonro B-619 чорне
Rozetka.ua (Київ)
1 313 грн.
← купити
Крісло Bonro B-619 оранжево-чорне
Rozetka.ua (Київ)
1 310 грн.
← купити
Крісло Bonro B-619 чорно - синє
Rozetka.ua (Київ)
1 309 грн.
← купити
Крісло офісне Bonro 619 біло-жовтогаряче
Rozetka.ua (Київ)
1 975 грн.
← купити
Крісло Bonro B-619 сіро-чорне
Rozetka.ua (Київ)
1 305 грн.
← купити
Крісло офісне Bonro 619 біло-рожеве
Rozetka.ua (Київ)
1 527 грн.
← купити
Крісло офісне Bonro 619 біло-синє
Rozetka.ua (Київ)
1 451 грн.
← купити
Крісло офісне Bonro B-619 зі спинкою на коліщатках до 90 кг Оранжеве (134-76-40030007)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло офісне Bonro B-619 зі спинкою на коліщатках до 90 кг Синій (134-76-40030001)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло офісне Bonro B-619 зі спинкою на коліщатках до 90 кг Сірий (134-76-40030003)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло офісне Bonro B-619 з вентильованою спинкою на коліщатках до 90 кг Чорний (127-76-40030000)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Bonro B-619 поворотне із вентильованою спинкою та підлокітниками на колесах Чорний (127-76-40030000)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Bonro B-619 поворотне із вентильованою спинкою та підлокітниками на колесах Сірий (127-76-40030003)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Bonro B-619 сіре (29-76-40030003)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Bonro B-619 на колесах Помаранчеве (29-76-40030007)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Bonro B-619 чорне (29-76-40030000)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Bonro B-619 синє (29-76-40030001)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло офісне на колесах Bonro B-619 Grey (40030003)
Rozetka.ua (Київ)
1 321 грн.
← купити
Крісло офісне на колесах Bonro B-619 Black (40030000)
Rozetka.ua (Київ)
1 331 грн.
← купити
Крісло офісне на колесах Bonro B-619 Blue (40030001)
Rozetka.ua (Київ)
1 326 грн.
← купити
Крісло офісне на колесах Bonro B-619 Orange (40030007)
Rozetka.ua (Київ)
1 327 грн.
← купити
Офісне крісло з сіткою MESH Синє Комп'ютерне Bonro B-619 для офісу для персоналу для клієнтів
Rozetka.ua (Київ)
1 350 грн.
← купити
Офісне крісло з сіткою MESH Сіре Комп'ютерне Bonro B-619 для офісу для персоналу для клієнтів
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло з сіткою MESH Чорне Комп'ютерне Bonro B-619 для офісу для персоналу для клієнтів
Rozetka.ua (Київ)
1 380 грн.
← купити
Офісне крісло з сіткою MESH Помаранчеве Комп'ютерне Bonro B-619 для офісу для персоналу для клієнтів
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Bonro B-619 Чорно-синє (40030001)
Rozetka.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Офісне крісло Bonro B-619 Чорне (40030000)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Bonro В-619 Чорно-помаранчеве (40030007)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Bonro B-619 Чорно-сіре (40030003)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Bonro B-619 синє
Rozetka.ua (Київ)
1 009 грн.
← купити
Крісло офісне Bonro 619 біло-рожеве
Rozetka.ua (Київ)
1 229 грн.
← купити
Крісло офісне Bonro 619 біло-сіре
Rozetka.ua (Київ)
1 012 грн.
← купити
Крісло офісне Bonro 619 біло-оранжеве
Rozetka.ua (Київ)
1 253 грн.
← купити
Крісло Bonro B-619 сіре
Rozetka.ua (Київ)
989 грн.
← купити
Крісло Bonro B-619 чорне
Rozetka.ua (Київ)
988 грн.
← купити
Крісло Bonro В-619 оранжеве
Rozetka.ua (Київ)
987 грн.
← купити
Крісло офісне Bonro B-619 сіре сітка хромована основа до 90 кг (76-167-40030003)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло офісне Bonro B-619 чорне сітка хромована основа до 90 кг (76-167-40030000)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло офісне Bonro B-619 синє сітка хромована основа до 90 кг (76-167-40030001)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло офісне Bonro B-619 оранжеве сітка хромована основа до 90 кг (76-167-40030007)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bonro B-619, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Bonro B-619. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Bonro B-619 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія