шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни38Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити тримач / авто зарядка Borofone BH19 Eddie за ціною від 119 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Borofone BH19 Eddie

Матеріал корпуса: пластик; Допустима діагональ ("): 6.5; Кріплення гаджета: затискач; Кріплення тримача: затискач на повітропровід; Призначення: автомобільний
Колір
Призначення
автомобільний
Кріплення тримача
затискач на повітропровід
Кріплення гаджета
затискач
Допустима діагональ
6.5 "
Матеріал корпуса
пластик
Розмір
115x80x41 мм
Вага
37 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 119  до 422 грн.
Borofone BH19 Eddie Air Outlet Black
AKS.ua (Київ)
199 грн.
← купити
Кріплення для мобільного телефону BOROFONE BH19 Eddie Air Outlet Gravity in-car Holder
Ktc.ua (Рівне)
159 грн.
← купити
Автоутримувач BOROFONE BH19 Eddie Black (6931474721204) 6931474721204
FOXTROT.UA (Київ)
119 грн.
← купити
Тримач для мобільного BOROFONE BH19 Eddie, gravity in-car phone holder for air outlet
Comtrading.ua (Київ)
422 грн.
← купити
BOROFONE BH19 (6931474721204) BH19(6931474721204)
COMFY.ua (Київ)
149 грн.
← купити
Тримач у повітропровід авто Borofone Eddie air outlet gravity in-car holder BH19
MAUDAU (Київ)
198 грн.
← купити
Автотримач для телефона BOROFONE BH19 Eddie air outlet gravity in-car holder
Rozetka.ua (Київ)
318 грн.
← купити
Тримач Borofone Eddie air outlet gravity in-car holder BH19
MAUDAU (Київ)
← купити
Автотримач для телефона BOROFONE BH19 Eddie air outlet gravity in-car holder (6931474721204)
Rozetka.ua (Київ)
150 грн.
← купити
Автотримач для телефону BOROFONE BH19 Eddie Air outlet gravity in-car holder (6931474721204)
Rozetka.ua (Київ)
156 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BH19 Eddie, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тримач / авто зарядка Borofone BH19 Eddie. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тримач / авто зарядка Borofone BH19 Eddie у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія