шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити тримач / авто зарядка Borofone BH29 Graceful за ціною від 187 грн.
Відео 2Фото 9

Характеристики та опис Borofone BH29 Graceful

Матеріал корпуса: пластик; Кріплення гаджета: магніт; Кріплення тримача: клейка поверхня; Призначення: автомобільний
Колір
Призначення
автомобільний
Кріплення тримача
клейка поверхня
Кріплення гаджета
магніт
Матеріал корпуса
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 187  до 444 грн.
Автотримач BOROFONE BH29, Black, Box
Comtrading.ua (Київ)
444 грн.
← купити
Borofone Тримач в авто Borofone BH29 Black
MTA.ua (Київ)
189 грн.
← купити
Автотримач Borofone BH29
Rozetka.ua (Київ)
279 грн.
← купити
Автомобільний магнітний тримач Borofone BH29, Black
Rozetka.ua (Київ)
210 грн.
← купити
Універсальний автотримач BOROFONE BH29, Black, Box (30529 / BH29)
Rozetka.ua (Київ)
240 грн.
← купити
Тримач для моб.пристрою holder BOROFONE BH29 Graceful magnetic black
Rozetka.ua (Київ)
200 грн.
← купити
Автотримач Borofone BH29 магнітний чорний
Rozetka.ua (Київ)
187 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BH29 Graceful, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тримач / авто зарядка Borofone BH29 Graceful. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тримач / авто зарядка Borofone BH29 Graceful у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія