шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Підставка / кріплення Brateck LDT66-C02V

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити підставка / кріплення Brateck LDT66-C02V за ціною від 1482 грн.
Відео 1Фото 5

Характеристики та опис Brateck LDT66-C02V

100x100 мм; Кріплення VESA: 75x75 мм; обертання; поворот; Регулювання: нахил; Макс. навантаження (кг): 9; Макс. діагональ ("): 32; Мін. діагональ ("): 17; Монтаж: універсальний; Кількість кріплень: для 2-х панелей; Тип: настільне кріплення
Колір
Тип
настільне кріплення
Кількість кріплень
для 2-х панелей
Монтаж
універсальний
Мінімальна діагональ
17 "
Максимальна діагональ
32 "
Максимальне навантаження
9 кг
Регулювання
нахил
поворот
обертання
Кріплення VESA
75x75 мм
100x100 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 482  до 2 192 грн.
Кріплення для моніторів Brateck LDT66-C02V
Stls.store (Київ)
1 590 грн.
← купити
Brateck LDT66-C02V
Mallprix.com (Київ)
1 490 грн.
← купити
Кронштейн Brateck LDT66-C02V
Itbox.ua (Київ)
← купити
Кронштейн Brateck LDT66-C02V
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Кронштейн BRATECK LDT66-C02V
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
BRATECK LDT66-C02V
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Кронштейн Brateck LDT66-C02V для двох моніторів, 1 7"-32", до 9 кг LDT66-C02V
Comtrading.ua (Київ)
1 691 грн.
← купити
Кронштейн Brateck LDT66-C02V (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 696 грн.
← купити
Кронштейн для монітора Brateck LDT66-C02V Black
Vodafone.ua (Київ)
1 549 грн.
← купити
Кронштейн Brateck LDT66-C02V
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
← купити
BRATECK LDT66-C02V
Tehnomart.com (Київ)
1 496 грн.
← купити
Brateck LDT66-C02V — Кронштейн Brateck LDT66-C02V для двох моніторів, 1 7"-32", до 9 кг LDT66-C02V
Comtrade.ua (Київ)
1 482 грн.
← купити
Brateck LDT66-C02V
COMFY.ua (Київ)
1 790 грн.
← купити
Кронштейн Brateck LDT66-C02V UA
Sota.store (Київ)
← купити
Brateck LDT66-C02V
AKS.ua (Київ)
1 680 грн.
← купити
Brateck Кронштейн для монітора Brateck LDT66-C02V Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Brateck LDT66-C02V
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Кронштейн Brateck LDT66-C02V
Кібернетики (Київ)
← купити
Настільне кріплення для монітора Brateck LDT66-C02V
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кронштейн Brateck LDT66-C02V
Rozetka.ua (Київ)
1 965 грн.
← купити
Кронштейн Brateck LDT66-C02V
Rozetka.ua (Київ)
2 050 грн.
← купити
Настільне кріплення для моніторів Brateck LDT66-C02V 17"-32" Black [107954]
Rozetka.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити
Кронштейн Brateck LDT66-C02V
Rozetka.ua (Київ)
2 148 грн.
← купити
Кріплення для монітора Brateck LDT66-C02V кронштейн для двох моніторів 17-32"
Rozetka.ua (Київ)
1 941 грн.
← купити
Кронштейн Brateck LDT66-C02V
Rozetka.ua (Київ)
2 139 грн.
← купити
Кронштейн Brateck ldt66-c02v
Rozetka.ua (Київ)
2 108 грн.
← купити
Кріплення Brateck LDT66-C02V[20217]
Rozetka.ua (Київ)
2 192 грн.
← купити
Кріплення для 2-х екранів Brateck LDT66-C02V настільне 17"-32" навантаження 9кг
Rozetka.ua (Київ)
2 166 грн.
← купити
Кронштейн Brateck LDT66-C02V
Rozetka.ua (Київ)
2 115 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Brateck LDT66-C02V, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка / кріплення Brateck LDT66-C02V. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка / кріплення Brateck LDT66-C02V у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія