шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Brevia ePowerGaN PD30W за ціною від 560 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Brevia ePowerGaN PD30W

Габарити (мм): 33x30x30; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Apple2.4
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
33x30x30 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 560  до 777 грн.
Зарядний пристрій BREVIA ePowerGaN PD30W USB-C (44030GCW) 44030GCW
FOXTROT.UA (Київ)
644 грн.
← купити
Сетевое зарядное устройство Brevia ePowerGaN PD30W USB-C белый 44030GCW
Rma.in.ua (Харків)
560 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Brevia ePowerGaN PD30W USB-C 44030GCW
Fonarik.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Brevia ePowerGaN PD30W USB-C білий(44030GCW)
MAUDAU (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Brevia ePowerGaN USB-C PD3.0 30W White (44030GCW)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сетевое зарядное устройство Brevia ePowerGaN PD30W USB-C 44030GCW
Fonarik.com (Харків)
← купити
Зарядний пристрій Brevia ePowerGaN PD30W USB-C для смартфонів і планшетів швидка зарядка 30W білий (LD-BN33A)
Rozetka.ua (Київ)
763 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Brevia ePowerGaN PD30W USB-C білий зарядка для смартфонів та планшетів швидка зарядка (DO-LI33S)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Brevia ePowerGaN PD30W USB-C для смартфонів і планшетів швидка зарядка 30W білий (IO-JU22B)
Rozetka.ua (Київ)
777 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Brevia ePowerGaN PD30W USB-C білий зарядка для смартфонів та планшетів швидка зарядка (LI-D22-O)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Brevia ePowerGaN PD30W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Brevia ePowerGaN PD30W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Brevia ePowerGaN PD30W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія