шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N45 Biscuit за ціною від 362 грн.
Фото 14

Характеристики та опис Hoco N45 Biscuit

Вага (г): 50; Габарити (мм): 86x46x14; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; Макс. потужність (USB) (Вт): 30
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
PPS
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
86x46x14 мм
Вага
50 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 362  до 1 195 грн.
Зарядний пристрій Hoco Biscuit charger N45 1USB/1Type-C, QC/PD, 30W/3A White (000010645)
One-click.com.ua (Дніпро)
362 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Biscuit charger N45 |1USB/1Type-C, QC/PD, 30W/3A|
MAUDAU (Київ)
542 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO Biscuit charger N45 30Вт USB/USB-C Білий
Rozetka.ua (Київ)
719 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Type-C to Lightning cable Biscuit charger N45 1USB/1Type-C, QC/PD, 30W/3A White (000010646)
One-click.com.ua (Дніпро)
432 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Type-C to Lightning cable Biscuit charger N45 |1USB/1Type-C, QC/PD, 30W/3A|
MAUDAU (Київ)
633 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco Type-C to Lightning cable Biscuit charger N45 30Вт USB/Type-C Білий
Rozetka.ua (Київ)
809 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Type-C to Lightning cable Biscuit charger N45 |1USB/1Type-C, QC/PD, 30W/3A| White
Rozetka.ua (Київ)
693 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Biscuit charger N45 |1USB/1Type-C, QC/PD, 30W/3A| White
Rozetka.ua (Київ)
593 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Biscuit charger N45 |1USB/1Type-C, QC/PD, 30W/3A|
Rozetka.ua (Київ)
524 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Type-C to Lightning cable Biscuit charger N45 |1USB/1Type-C, QC/PD, 30W/3A|
Rozetka.ua (Київ)
613 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N45 Biscuit, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N45 Biscuit. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N45 Biscuit у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія