шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни42Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N33 Start за ціною від 525 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco N33 Start

Вага (г): 101; Габарити (мм): 97х47х31; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 35; Макс. потужність (USB) (Вт): 35
Колір
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
35 Вт
Потужність (на всі порти)
35 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
97х47х31 мм
Вага
101 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 525  до 1 126 грн.
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco N33 Start White PD35W + Type-C to Lightning
MTA.ua (Київ)
539 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Type-C to Lightning Cabel Start three-port charger N33 1USB/2Type-C, PD/QC, 35W/3A White (000009807)
One-click.com.ua (Дніпро)
637 грн.
← купити
МЗП Hoco N33 Start PD35W (1USB-A/2C) + кабель Type-C to Lightning White
MAUDAU (Київ)
606 грн.
← купити
МЗП Hoco N33 Start PD35W (1USB-A/2C) + кабель Type-C to Lightning White IS-000000711061
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
768 грн.
← купити
Швидка зарядка для телефону USB Type C / Зарядний пристрій USB Type-C Hoco N33 Start PD35W (2C/1A) + Type-C to Lightning МЗП
Rozetka.ua (Київ)
624 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Type-C to Lightning Cabel Start three-port charger N33 |1USB/2Type-C, PD/QC, 35W/3A|
MAUDAU (Київ)
893 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Start three-port charger N33 35W зарядний блок білий
MAUDAU (Київ)
560 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Type-C to Lightning cabel Start three-port charger N33 білий
MAUDAU (Київ)
543 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Type-C to Type-C Cable Start three-port charger N33 набір білий
MAUDAU (Київ)
525 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N33 USB/2 Type-C PD 35W білий + кабель Type-C to Lightning
MAUDAU (Київ)
775 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N33 Start, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N33 Start. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N33 Start у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія