шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CW35 Core за ціною від 365 грн.
Відео 1Фото 12

Характеристики та опис Hoco CW35 Core

Вага (г): 51; Габарити (мм): 57x57x7; Довжина кабелю (м): 1; Потужність бездротової зарядки (Вт): 15; Зон зарядки: 1; Тип: бездротова зарядка
Колір
Тип
бездротова зарядка
Зон зарядки
1
Бездротова зарядка
Qi2.0
Потужність бездротової зарядки
15 Вт
Довжина кабелю
1 м
Габарити
57x57x7 мм
Вага
51 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 365  до 608 грн.
Заряджання Qi з магнітним тримачем HOCO core magnetic holder CW35 15W чорне
MAUDAU (Київ)
451 грн.
← купити
Заряджання Qi HOCO core magnetic holder wireless fast charger CW35 |15W| 4756985
Rozetka.ua (Київ)
433 грн.
← купити
Зарядний пристрій Qi HOCO core magnetic holder wireless fast charger CW35 білий 15W
MAUDAU (Київ)
← купити
Заряджання Qi HOCO core magnetic holder wireless fast charger CW35 |15W| 4756986
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова зарядка Qi HOCO core magnetic holder бездротова швидка передач CW35 |15W| silver
Rozetka.ua (Київ)
608 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CW35 15W магнітний grey
Rozetka.ua (Київ)
412 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CW35 15W магнітний grey
Rozetka.ua (Київ)
365 грн.
← купити
Зарядка Qi Hoco core magnetic holder wireless fast charger CW35 |15W| Silver
Rozetka.ua (Київ)
543 грн.
← купити
Зарядка Qi Hoco core magnetic holder wireless fast charger CW35 |15W| Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Заряджання Qi HOCO core magnetic holder wireless fast charger CW35 |15W|
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CW35 Core, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CW35 Core. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CW35 Core у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія