шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни62Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco E85 Tiger за ціною від 249 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco E85 Tiger

дисплей; індикатор роботи; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: автомобільне ЗП + FM трансмітер
Колір
Тип
автомобільне ЗП + FM трансмітер
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функції та можливості
індикатор роботи / RGB-підсвічування /
дисплей
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  225 грн.    до  500 грн.

від 249  до 918 грн.
Hoco ФМ-модулятор Hoco E85 Black
MTA.ua (Київ)
289 грн.
← купити
Hoco E85 Tiger 20w PD/QC USB-C/2xUSB-A ports car charger black
AKS.ua (Київ)
249 грн.
← купити
FM-трансмітер HOCO E85 Tiger PD20W+QC3.0 car BT FM transmitter Black (6942007634304) 6942007634304
FOXTROT.UA (Київ)
310 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій з FM-модулятором HOCO E85 Tiger PD20W+QC3.0 car BT FM transmitter Black 6942007634304
Dendi.ua (Мукачево)
279 грн.
← купити
HOCO E85 Tiger PD20W+QC3.0 car BT Black (6942007634304) E85TigerPD20W+QC3.0carBTBlack(6942007634304)
COMFY.ua (Київ)
365 грн.
← купити
АЗП з FM-мод. HOCO E85 Tiger Black 6942007634304
Orbita.te.ua (Тернопіль)
293 грн.
← купити
FM-Трансмітер + АЗП Hoco E85 Tiger 38W Black (6942007634304) 6942007634304
Ktc.ua (Рівне)
← купити
АЗП FM модулятор Hoco E85 Tiger PD20W+QC3.0 (2USB-A/1C) Black
MAUDAU (Київ)
260 грн.
← купити
FM-трансмітер Hoco E85 Tiger PD20W+QC3.0 car BT Black (6942007634304)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автомобільний FM-трансмітер модулятор Bluetooth MP3 HOCO E85 Tiger 20 W, PD/QC, USB-C/2xUSB-A
MAUDAU (Київ)
371 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco E85 Tiger, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco E85 Tiger. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco E85 Tiger у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія