шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CS44A Smart за ціною від 596 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Hoco CS44A Smart

Вага (г): 92; Габарити (мм): 93x55x30; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 60; Макс. потужність (USB) (Вт): 65;ємів USB-C (шт.): 2
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Потужність (на всі порти)
60 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
PPS
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
93x55x30 мм
Вага
92 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 596  до 899 грн.
Адаптер мережевий Hoco Smart charger CS44A 2Type-C/1USB, QC/PD, 65W/3A|
Rozetka.ua (Київ)
596 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Type-C to Type-C Cable Smart charger CS44A | 2Type-C/1USB, QC/PD, 65W/3A|
Rozetka.ua (Київ)
658 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco 65W USB/2Type-CPD White (CS44AWhite)
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco Smart charger CS44A 65Вт USB/2хUSB-C White
Rozetka.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій 65W HOCO CS44A USB/2хType-C + кабелем Type-C - Type-C
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CS44A Smart, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CS44A Smart. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CS44A Smart у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія