шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни58Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CS42A Smart за ціною від 252 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Hoco CS42A Smart

Вага (г): 68; Габарити (мм): 82x50x30; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - USB C, USB C - Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; Макс. потужність (USB) (Вт): 30
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
PPS
Кабель в комплекті
USB - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
82x50x30 мм
Вага
68 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 252  до 642 грн.
Зарядний пристрій Hoco Smart Charger CS42A 1Type-C/1USB, 30W/3A, PD/QC Black (000010804)
One-click.com.ua (Дніпро)
252 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco CS42a 30W адаптер живлення 2 виходи блок білий
MAUDAU (Київ)
330 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco Smart charger Type-C to Type-C Cable set CS42A 30Вт USB/USB-C Білий
Rozetka.ua (Київ)
608 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Smart Charger Type-C to Lightning Cable set CS42A 1Type-C/1USB, 30W/3A, PD/QC Black (000010806)
One-click.com.ua (Дніпро)
307 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Smart Charger Type-C to Type-C Cable set CS42A 1Type-C/1USB, 30W/3A, PD/QC White (000010809)
One-click.com.ua (Дніпро)
290 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Smart Charger Type-C to Lightning Cable set CS42A 1Type-C/1USB, 30W/3A, PD/QC White (000010807)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Зарядний пристрій Hoco CS42a 30W адаптер живлення на 2 виходи + кабель Usb-C Lightning білий
MAUDAU (Київ)
472 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco CS42a на 2 виходи 30W адаптер + кабель C C комплект білий
MAUDAU (Київ)
451 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco CS42a 30 W на 2 виходи адаптер + кабель Usb-C Lightning чорний
MAUDAU (Київ)
← купити
Адаптер живлення 2 порти зарядний пристрій Hoco CS42a 30W блок чорний
MAUDAU (Київ)
501 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CS42A Smart, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CS42A Smart. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CS42A Smart у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія