шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
автомобільне ЗП + FM трансмітер
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни125Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CS22A Value за ціною від 198 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Hoco CS22A Value

Вага (г): 46; Габарити (мм): 81x44x28; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
81x44x28 мм
Вага
46 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 198  до 649 грн.
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco CS22A Sunlight Black PD30W (EU)
MTA.ua (Київ)
649 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS22A Value single port PD30W Charger Set 6942007609920
Comtrading.ua (Київ)
248 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco CS22A VALUE SINGLE PORT PD30W CHARGER SET (C TO IP) Black
Soho.com.ua (Київ)
269 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO CS22A Value USB-C PD30W + cable USB-C to Lightning Black (6942007609920) 6942007609920
Brain.com.ua (Київ)
252 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO CS22A Value USB-C PD30W + cable USB-C to Lightning Black (6942007609920) 6942007609920
Itbox.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій HOCO CS22A Value USB-C PD30W Black (6942007609913) 6942007609913
E-server.com.ua (Київ)
227 грн.
← купити
СЗУ блок Hoco CS22A PD30W 1Type-C черный 24107646
Allbattery.ua (Харків)
500 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO CS22A Value USB-C PD30W Black (6942007609913)
MAUDAU (Київ)
342 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем Hoco CS22A Value single port PD30W charger set (C to iP) Black (6942007609920)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco CS22A Value single port PD30W charger set Black (Type-C to Type-C)(EU)
MTA.ua (Київ)
429 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CS22A Value, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CS22A Value. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CS22A Value у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія