шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни59Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити зарядний пристрій Borofone BAS76A Source за ціною від 151 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Borofone BAS76A Source

Вага (г): 71; Габарити (мм): 88x42x26; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; Макс. потужність (USB) (Вт): 30
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
88x42x26 мм
Вага
71 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 151  до 476 грн.
Borofone BAS76A 30w PD USB-C/USB-A ports charger white
AKS.ua (Київ)
188 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BAS76A Source PD30W+QC3.0 charger set(C to iP) White 6941991122903
Comtrading.ua (Київ)
476 грн.
← купити
МЗП Borofone BAS76A Source PD30W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Lightning Black
MAUDAU (Київ)
189 грн.
← купити
МЗП Borofone BAS76A Source PD30W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Lightning Black IS-000000819521
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
446 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BAS76A Source PD30W+QC3.0 charger set(C to iP) White
Rozetka.ua (Київ)
389 грн.
← купити
Borofone BAS76A 30w PD USB-C/USB-A ports charger black
AKS.ua (Київ)
← купити
Borofone BAS76A 30w PD USB-C/USB-A ports charger + USB-C to USB-C cable black
AKS.ua (Київ)
← купити
Borofone BAS76A 30w PD USB-C/USB-A ports charger + USB-C to Lightning cable black
AKS.ua (Київ)
226 грн.
← купити
Borofone BAS76A 30w PD USB-C/USB-A ports charger + USB-C to Lightning cable white
AKS.ua (Київ)
← купити
Borofone BAS76A 30w PD USB-C/USB-A ports charger + USB-C to USB-C cable white
AKS.ua (Київ)
164 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BAS76A Source, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BAS76A Source. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BAS76A Source у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія