шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Borofone BD15 Smart за ціною від 68 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Borofone BD15 Smart

Довжина кабелю (м): 0.5; Тип: тільки для смарт годинників
Колір
Тип
тільки для смарт годинників
Довжина кабелю
0.5 м
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 68  до 293 грн.
Бездротовий зарядний пристрій для смарт-годинника BOROFONE BD15 Smart bracelet charging cable Black
Rozetka.ua (Київ)
250 грн.
← купити
Бездротове зарядне пристрій для смарт-часів BOROFONE BD15 Smart bracelet charging cable Black (6941991126611)
Rozetka.ua (Київ)
104 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій для смарт-годинника BOROFONE BD15 Smart bracelet charging cable Black (6941991126611)
Rozetka.ua (Київ)
100 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій для смарт-годинника BOROFONE BD15 Smart bracelet charging cable Black (6941991126611)
Rozetka.ua (Київ)
293 грн.
← купити
USB кабель зарядка для смартгодинників BOROFONE BD15 0.5m, Black
Rozetka.ua (Київ)
206 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій для смарт-годинника BOROFONE BD15 Smart bracelet charging cable Black (6941991126611)
Rozetka.ua (Київ)
68 грн.
← купити
Зарядний пристрій для смарт-годин BOROFONE BD15 Smart bracelet charging cable 0.5м USB Black (6941991126611)
Rozetka.ua (Київ)
150 грн.
← купити
Бездротове зарядне пристрій для смарт-часів BOROFONE BD15 Smart bracelet charging cable Чорний
Rozetka.ua (Київ)
86 грн.
← купити
Кабель для заряджання BOROFONE BD15 Smart bracelet чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий зарядний пристрій для смарт-годинника BOROFONE BD15 Smart bracelet charging cable Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BD15 Smart, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BD15 Smart. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BD15 Smart у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія