шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити зарядний пристрій Borofone BAS13A Erudite за ціною від 120 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Borofone BAS13A Erudite

Вага (г): 45; Габарити (мм): 77x45x32; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Power Delivery 3.0
PPS
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
77x45x32 мм
Вага
45 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 120  до 372 грн.
Borofone Мережевий зарядний пристрій для телефона Borofone BAS13A 20W/1 USB-C + Lightning White
MTA.ua (Київ)
229 грн.
← купити
BOROFONE 6941991104862
Mallprix.com (Київ)
208 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS13A "Erudite", White, 20 Вт, 1xType-C (PD3.0)
MAUDAU (Київ)
245 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BAS13A Erudite, 20W, USB Type-C, чорний
Rozetka.ua (Київ)
300 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS13A Erudite single port PD20W charger(EU) чорний
MAUDAU (Київ)
266 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS13A "Erudite", білий, 20 Вт, 1xType-C (PD3.0)
MAUDAU (Київ)
372 грн.
← купити
Адаптер мережевий Borofone Erudite single port charger BAS13A |1Type-C, 20W/3A, PD/QC| Black
Rozetka.ua (Київ)
343 грн.
← купити
Адаптер мережевий Borofone Erudite single port charger BAS13A |1Type-C, 20W/3A, PD/QC|
Rozetka.ua (Київ)
211 грн.
← купити
Адаптер мережевий Borofone Erudite single port charger BAS13A |1Type-C, 20W/3A, PD/QC| Black
Rozetka.ua (Київ)
205 грн.
← купити
Адаптер мережевий Borofone Erudite single port charger BAS13A | 1Type-C, 20W/3A, PD/QC |
Rozetka.ua (Київ)
120 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BAS13A Erudite, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BAS13A Erudite. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BAS13A Erudite у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія