шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N65 Ingenious за ціною від 260 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Hoco N65 Ingenious

Вага (г): 61; Габарити (мм): 70x36x32; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; Макс. потужність (USB) (Вт): 20
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
PPS
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
70x36x32 мм
Вага
61 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 260  до 458 грн.
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco N65 Black
MTA.ua (Київ)
269 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO N65 110-240V, PD20W+Q3.0, USB+Type-C, білий, блістер HOCO N65W
Comtrading.ua (Київ)
260 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Ingenious PD charger N65 |1USB/Type-C, 20W/3A, PD/QC|
MAUDAU (Київ)
412 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N65 20W USB QC3.0 + Type-C PD швидка зарядка - Black
Rozetka.ua (Київ)
388 грн.
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco N65 White
MTA.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій HOCO N65 110-240V, PD20W+Q3.0, USB+Type-C, чорний, блістер HOCO N65B
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N65 Ingenious PD20W+QC3.0 charger (EU) чорний
MAUDAU (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій з дротом Hoco N65 Ingenious GaN PD20W+QC 3.0 Type-C to Type-C універсальне заряджання 2 порти Чо
MAUDAU (Київ)
310 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Ingenious PD charger N65 |1USB/Type-C, 20W/3A, PD/QC| Black
Rozetka.ua (Київ)
393 грн.
← купити
СЗУ HOCO N65 110-240V, PD20W+Q3.0, USB+Type-C, Black, Blister
Rozetka.ua (Київ)
442 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N65 Ingenious, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N65 Ingenious. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N65 Ingenious у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія