шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни176Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco C140A Smart за ціною від 108 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco C140A Smart

Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - USB C; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 18;ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
18 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Кабель в комплекті
USB - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 108  до 484 грн.
Мережевий Зарядний Пристрій 1USB Hoco C140A Smart 18W White
Pocketstore.ua (Київ)
312 грн.
← купити
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco C140A Smart single port Black (microUSB)
MTA.ua (Київ)
189 грн.
← купити
Hoco C140A 18w QC3.0 home charger white
AKS.ua (Київ)
199 грн.
← купити
Hoco 6942007627832
Mallprix.com (Київ)
151 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C140A Charger set QC3.0 18W (EU) White (6942007627832) 6942007627832
FOXTROT.UA (Київ)
132 грн.
← купити
HOCO C140A QC3.0 charger set (Micro)(EU) White (6942007627818) C140AQC3.0chargerset(Micro)(EU)White(6942007627818)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C140A Smart single port QC3.0 charger set(Type-C)(EU) Black (6942007627825) 69420
Dendi.ua (Мукачево)
169 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C140A Smart single port QC3.0 charger set (Type-C)(EU) White 6942007627832
Comtrading.ua (Київ)
432 грн.
← купити
МЗП Hoco C140A Smart QC3.0 18W (1USB-A) + кабель USB to Type-C Black
MAUDAU (Київ)
153 грн.
← купити
МЗП Hoco C140A Smart QC3.0 18W (1USB-A) + кабель USB to Type-C Black IS-000000750481
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
422 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C140A Smart, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C140A Smart. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C140A Smart у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія