шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CQ23 Pole за ціною від 774 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco CQ23 Pole

Вага (г): 190; Габарити (мм): 100x62x32; Порт підключення ЗП: USB-C; підключення ЗП до мережі: знімний кабель живлення ЗП; індикатор роботи; Потужність зарядки навушників (Вт): 5; Потужність заряджання годинника (Вт): 2.5; Потужність бездротової зарядки (Вт): 25; Зона зарядки годинників; Зон зарядки: 3
Колір
Тип
бездротова зарядка
Зон зарядки
3
Зона зарядки годинників
Бездротова зарядка
Qi2.0
Потужність бездротової зарядки
25 Вт
Потужність заряджання годинника
2.5 Вт
Потужність зарядки навушників
5 Вт
Функції та можливості
індикатор роботи
знімний кабель живлення ЗП
Порт підключення ЗП
USB-C
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
100x62x32 мм
Вага
190 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 774  до 1 331 грн.
Hoco CQ23 3-in-1 25w fast wireless charger Black
AKS.ua (Київ)
774 грн.
← купити
Hoco Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ23 Pole Qi2.2 3-in-1 Black
MTA.ua (Київ)
779 грн.
← купити
БЗП Hoco CQ23 Pole Qi2.2 3-in-1 Black
MAUDAU (Київ)
914 грн.
← купити
Зарядка Qi2 HOCO Pole 3-in-1 magnetic wireless fast charger CQ23 |25W|
Rozetka.ua (Київ)
1 331 грн.
← купити
Зарядне бездротове пристрій Hoco CQ23 Pole Qi2.2 (Мультизарядка 3 в 1) магнітний 25W для iPhone/AirPods/Apple Watch Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
БЗП Hoco CQ23 Pole Qi2.2 3-in-1 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 211 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CQ23 Pole, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CQ23 Pole. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CQ23 Pole у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія