шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco C4Q Unique за ціною від 1195 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Hoco C4Q Unique

Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; індикатор роботи; Потужність бездротової зарядки (Вт): 15; Зона зарядки годинників; Зон зарядки: 3; Тип: бездротова зарядка
Колір
Тип
бездротова зарядка
Зон зарядки
3
Зона зарядки годинників
Бездротова зарядка
Qi2.0
Потужність бездротової зарядки
15 Вт
Функції та можливості
індикатор роботи
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 195  до 1 220 грн.
Бездротовий зарядний пристрій для мобільних телефонів навушників годинників Qi Hoco C4Q Unique 3-in-1 folding magnetic wirel
Rozetka.ua (Київ)
1 220 грн.
← купити
Універсальний зарядний бездротовий пристрій для переносних гаджетів Qi Hoco C4Q Unique 3-in-1folding magnetic wireless fast
Rozetka.ua (Київ)
1 195 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Qi Hoco C4Q Unique 3-in-1 folding magnetic wireless fast charger 15W для мобільних телефонів н
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C4Q Unique, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C4Q Unique. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C4Q Unique у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія