шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни37Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco E88 Star за ціною від 293 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco E88 Star

Вага (г): 43; Габарити (мм): 103x38x55; дисплей; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 35; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 2; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз'
Колір
Тип
автомобільне ЗП + FM трансмітер
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Роз'ємів прикурювача
1
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
35 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Функції та можливості
дисплей
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
103x38x55 мм
Вага
43 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  300 грн.    до  550 грн.

від 293  до 980 грн.
Hoco E88 Star 35w PD 2xUSB-C/USB-A ports car charger + cigarette lighter black
AKS.ua (Київ)
293 грн.
← купити
Hoco ФМ-модулятор Hoco E88 Black
MTA.ua (Київ)
319 грн.
← купити
АЗП FM модулятор Hoco E88 Star cigarette lighter+PD20W+QC3.0 total 120W (2USB-C) Black
MAUDAU (Київ)
365 грн.
← купити
АЗП FM модулятор Hoco E88 Star cigarette lighter+PD20W+QC3.0 total 120W (2USB-C) Black IS-000000790711
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
544 грн.
← купити
Автомобільний FM трансмітер HOCO E88 Star Bluetooth, розгалужувач прикурювача 120W, 35W PD/QC, 1USB + 2Type-C, Hands-Free
Rozetka.ua (Київ)
450 грн.
← купити
FM-трансмітер Hoco E88 Star 35W(2C) cigarette lighter car BT FM transmitter Чорний
MAUDAU (Київ)
448 грн.
← купити
Адаптер автомобільний HOCO Star cigarette lighter car BT FM transmitter E88 |1USB/2Type-C/DC 120W, 35W/3A, PD/QC|
MAUDAU (Київ)
452 грн.
← купити
Адаптер автомобільний HOCO Star cigarette lighter car BT FM transmitter E88 | 5125743
Rozetka.ua (Київ)
460 грн.
← купити
Автомобільний Bluetooth адаптер з FM трансмітером HOCO E88 Чорний 2xUSB C 1xUSB A до 120 Вт (E88)
Rozetka.ua (Київ)
586 грн.
← купити
Адаптер автомобільний HOCO Star cigarette lighter car BT FM transmitter E88 |1USB/2Type-C/DC 120W, 35W/3A, PD/QC| Black
Rozetka.ua (Київ)
543 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco E88 Star, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco E88 Star. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco E88 Star у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія