шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco C162A Source за ціною від 243 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco C162A Source

Вага (г): 84; Габарити (мм): 90x47x28; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; Power Delivery: Power Delivery 3.2; Макс. потужність (USB) (Вт): 60;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
60 Вт / номінальна – 40 Вт /
Швидка зарядка
Power Delivery 3.2
PPS, AVS
Кабель в комплекті
USB C - USB C / 60 Вт /
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
90x47x28 мм
Вага
84 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  250 грн.    до  500 грн.

від 243  до 605 грн.
Hoco C162A 40w GaN PD USB-C fast charger white
AKS.ua (Київ)
277 грн.
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco C162A Source PD40W (1USB-C) White
MTA.ua (Київ)
279 грн.
← купити
МЗП Hoco C162A Source PD40W (1USB-C) White
MAUDAU (Київ)
271 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco C162A PD40W/ 3A QC3.0 (1USB-C) + кабель Type-C to Type-C/ швидка зарядка
Rozetka.ua (Київ)
450 грн.
← купити
Hoco C162A 40w GaN PD USB-C fast charger + USB-C to USB-C cable white
AKS.ua (Київ)
288 грн.
← купити
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco C162A Source PD40W (1USB-C) + кабель Type-C to Type-C White
MTA.ua (Київ)
319 грн.
← купити
МЗП Hoco C162A Source PD40W (1USB-C) + кабель Type-C to Type-C White
MAUDAU (Київ)
298 грн.
← купити
Зарядний пристрій із швидкою зарядкою 40W та кабелем Type-C to Type-C HOCO C162A 1Type-C Білий
Rozetka.ua (Київ)
330 грн.
← купити
Адаптер мережний HOCO Source single port PD charger C162A |1Type-C, 40W/3A, PD/QC| Black
Rozetka.ua (Київ)
493 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO C to C cable Source single port PD charger set C162A |1Type-C, 40W/3A, PD/QC| White
Rozetka.ua (Київ)
543 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C162A Source, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C162A Source. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C162A Source у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія