шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити зарядний пристрій Hoco C162A Source за ціною від 243 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco C162A Source

Вага (г): 84; Габарити (мм): 90x47x28; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; Power Delivery: Power Delivery 3.2; Макс. потужність (USB) (Вт): 60;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
60 Вт / номінальна – 40 Вт /
Швидка зарядка
Power Delivery 3.2
PPS, AVS
Кабель в комплекті
USB C - USB C / 60 Вт /
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
90x47x28 мм
Вага
84 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  250 грн.    до  500 грн.

від 243  до 605 грн.
Hoco C162A 40w GaN PD USB-C fast charger white
AKS.ua (Київ)
277 грн.
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco C162A Source PD40W (1USB-C) White
MTA.ua (Київ)
279 грн.
← купити
МЗП Hoco C162A Source PD40W (1USB-C) White
MAUDAU (Київ)
271 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco C162A PD40W/ 3A QC3.0 (1USB-C) + кабель Type-C to Type-C/ швидка зарядка
Rozetka.ua (Київ)
450 грн.
← купити
Hoco C162A 40w GaN PD USB-C fast charger + USB-C to USB-C cable white
AKS.ua (Київ)
288 грн.
← купити
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco C162A Source PD40W (1USB-C) + кабель Type-C to Type-C White
MTA.ua (Київ)
319 грн.
← купити
МЗП Hoco C162A Source PD40W (1USB-C) + кабель Type-C to Type-C White
MAUDAU (Київ)
298 грн.
← купити
Зарядний пристрій із швидкою зарядкою 40W та кабелем Type-C to Type-C HOCO C162A 1Type-C Білий
Rozetka.ua (Київ)
330 грн.
← купити
Адаптер мережний HOCO Source single port PD charger C162A |1Type-C, 40W/3A, PD/QC| Black
Rozetka.ua (Київ)
493 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO C to C cable Source single port PD charger set C162A |1Type-C, 40W/3A, PD/QC| White
Rozetka.ua (Київ)
543 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C162A Source, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C162A Source. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C162A Source у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія