шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни31Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CS61A Bright за ціною від 194 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco CS61A Bright

Вага (г): 72; Габарити (мм): 76x47x30; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; Макс. потужність (USB) (Вт): 30
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
76x47x30 мм
Вага
72 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
чудова модель, дуже сподобалося
19 січня 2026, 14:52 #
Переваги:Функціонал. З S25 Ultra робить на повну

Недоліки:За цю ціну нічого

Коментар:За 400 грн + кабель, дуже непогано, але подивимось скільки буде працювати

Автор:TeNa

f8 березня 2026, 09:53
500грн без доставки
від 194  до 459 грн.
Hoco CS61A 30w PD/QC USB-C/USB-A ports fast charger black
AKS.ua (Київ)
267 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO CS61A Bright Black (6942007638425) 6942007638425
FOXTROT.UA (Київ)
204 грн.
← купити
HOCO CS61A Bright PD30W+QC3.0 (EU) Black (6942007638425) CS61ABrightPD30W+QC3.0(EU)Black(6942007638425)
COMFY.ua (Київ)
215 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Bright charger CS61A 1USB/1Type-C, 30W/3A Black (000011129)
One-click.com.ua (Дніпро)
194 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Bright charger CS61A |1USB/1Type-C, 30W/3A|
MAUDAU (Київ)
400 грн.
← купити
Мережевий адаптер HOCO CS61A Bright Charger USB/Type-C 30W/3A, чорний
Rozetka.ua (Київ)
459 грн.
← купити
Сітковий зарядний пристрій Hoco CS61A 1USB/1USB-C PD/QC 30W Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
223 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco CS61A, 1USB, 1Type-C, PD, QC 30W, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
303 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Bright charger CS61A |1USB/1Type-C, 30W/3A| Black
Rozetka.ua (Київ)
393 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco CS61A GaN PD30W / 3A USB+Type-C із швидкою зарядкою + кабель Type-C-Lightning Black
Rozetka.ua (Київ)
420 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CS61A Bright, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CS61A Bright. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CS61A Bright у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія