шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco C157A Smart за ціною від 238 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco C157A Smart

Вага (г): 63; Габарити (мм): 84x42x32; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - USB C; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
84x42x32 мм
Вага
63 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 238  до 429 грн.
Зарядний пристрій блок Hoco C157A PD30W/ QC3.0 18W (1USB-C/1USB-A) Black / швидка зарядка
Rozetka.ua (Київ)
420 грн.
← купити
Зарядний пристрій із швидкою зарядкою PD30W+QC3.0 та кабелем USB to Type-C HOCO C157A Type-C, USB Чорний
Rozetka.ua (Київ)
318 грн.
← купити
Зарядне мережеве Hoco C157A Smart PD30W + QC3.0 МЗП швидка зарядка для пристроїв Чорний
Rozetka.ua (Київ)
238 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій Hoco C157A Smart PD30W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель USB to Type-C Black
Rozetka.ua (Київ)
269 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій Hoco C157A Smart PD30W+QC3.0 (1USB-A/1C) Black
Rozetka.ua (Київ)
429 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C157A Smart, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C157A Smart. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C157A Smart у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія