шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco C115A Header за ціною від 500 грн.
Відео 1Фото 10

Характеристики та опис Hoco C115A Header

Вага (г): 157; Габарити (мм): 98x61x36; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; OPPO VOOC; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 60; Макс. потужність (USB) (Вт): 65
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Потужність (на всі порти)
60 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
OPPO VOOC
PPS
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
98x61x36 мм
Вага
157 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  550 грн.    до  800 грн.

від 500  до 932 грн.
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco C115A 2 USB-C PD + 1 USB-A QC3.0 65W White
MTA.ua (Київ)
649 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C115A Header PD65W White
Touch (Дніпро)
← купити
МЗП Hoco C115A Header PD65W+QC3.0 (1USB-A/2C) White
MAUDAU (Київ)
552 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco C115A Header PD65W QC (2C1A) GAN White
Rozetka.ua (Київ)
639 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco C115a 3 виходи 65 ватів блок живлення
MAUDAU (Київ)
723 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C115A Home Charger | 65W | GaN | 2PD | QC 3.0 White
Rozetka.ua (Київ)
932 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C115A, 2 Type-C, USB, PD 65W, білий
Rozetka.ua (Київ)
500 грн.
← купити
МЗП Hoco C115A Header PD65W three-port (2C1A) charger (EU) White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Hoco C115A PD 65W USB-A Type-C white
Rozetka.ua (Київ)
785 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C115A Header PD65W/QC (2C1A), White
Rozetka.ua (Київ)
794 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C115A Header, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C115A Header. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C115A Header у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія