шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити зарядний пристрій Hoco C115A Header за ціною від 500 грн.
Відео 1Фото 10

Характеристики та опис Hoco C115A Header

Вага (г): 157; Габарити (мм): 98x61x36; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; OPPO VOOC; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 60; Макс. потужність (USB) (Вт): 65
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Потужність (на всі порти)
60 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
OPPO VOOC
PPS
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
98x61x36 мм
Вага
157 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  550 грн.    до  800 грн.

від 500  до 932 грн.
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco C115A 2 USB-C PD + 1 USB-A QC3.0 65W White
MTA.ua (Київ)
649 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C115A Header PD65W White
Touch (Дніпро)
← купити
МЗП Hoco C115A Header PD65W+QC3.0 (1USB-A/2C) White
MAUDAU (Київ)
552 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco C115A Header PD65W QC (2C1A) GAN White
Rozetka.ua (Київ)
640 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco C115a 3 виходи 65 ватів блок живлення
MAUDAU (Київ)
725 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C115A Home Charger | 65W | GaN | 2PD | QC 3.0 White
Rozetka.ua (Київ)
932 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C115A, 2 Type-C, USB, PD 65W, білий
Rozetka.ua (Київ)
500 грн.
← купити
МЗП Hoco C115A Header PD65W three-port (2C1A) charger (EU) White
Rozetka.ua (Київ)
639 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco C115A PD 65W USB-A Type-C white
Rozetka.ua (Київ)
785 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C115A Header PD65W/QC (2C1A), White
Rozetka.ua (Київ)
794 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C115A Header PD65W (2C1A) (White) (243742)
Rozetka.ua (Київ)
609 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C115A Header PD65W White [163533]
Rozetka.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Hoco C115A Header PD65W/QC (2C1A) GAN Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
569 грн.
← купити
Мережний зарядний пристрій Hoco C115A Header PD65W/QC (2C1A) GAN Type-C to Type-C Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
701 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Header three-port C115A 1USB/2Type-C, 65W/3A, PD/QC|
Rozetka.ua (Київ)
599 грн.
← купити
МЗП Hoco C115A Header PD65W+QC3.0 (1USB-A/2C) White
Rozetka.ua (Київ)
635 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco 65W USB/2xType-C QC3.0/PD Header three-port White (C115A)
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Зарядне мережеве Hoco C115A 2Type-C/USB PD65W швидка зарядка для телефону/смартфону для Android/Samsung/Xiaomi/Huawei/Meizu/
Rozetka.ua (Київ)
517 грн.
← купити
МЗП Hoco C115A Header PD65W+QC3.0 (1USB-A/2C) White
Rozetka.ua (Київ)
590 грн.
← купити
Зарядне HOCO C115A 1USB 2Type-C PD65W QC3.0 біле
Rozetka.ua (Київ)
728 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C115A потужність 65W три порти USB Type-C та USB Type-A білий
Rozetka.ua (Київ)
752 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco C115A; PD 65W Gan, QC3.0, USB+2xTypeC, white (58977)
Rozetka.ua (Київ)
757 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C115A Header PD65W (2C1A) White
Rozetka.ua (Київ)
731 грн.
← купити
Зарядний пристрій - Адаптер мережний HOCO C115A Header three-port 65W
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Hoco C115a 3 виходу 65 ват блок живлення
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C115A (потужність до 65 Вт, швидка зарядка, Type-C, USB-A) - Білий
Rozetka.ua (Київ)
620 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO Header three-port C115A |1USB/2Type-C, 65W/3A, PD/QC| white
Rozetka.ua (Київ)
729 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C115A 1USB+2Type-C, PD65W+QC3.0. Адаптер Hoco C115A 65W для швидкої зарадки
Rozetka.ua (Київ)
790 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C115A Header, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C115A Header. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C115A Header у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія