шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити зарядний пристрій Hoco CS63A Bright за ціною від 456 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Hoco CS63A Bright

Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 65;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  450 грн.    до  700 грн.

чудова модель, дуже сподобалося
19 січня 2026, 14:52 #
Переваги:Функціонал. З S25 Ultra робить на повну

Недоліки:За цю ціну нічого

Коментар:За 400 грн + кабель, дуже непогано, але подивимось скільки буде працювати

Автор:TeNa

f8 березня 2026, 09:53
500грн без доставки
від 456  до 708 грн.
Hoco CS63A 65w GaN PD/QC USB-C/USB-A ports fast charger black
AKS.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco CS63A Bright Black PD65W (638470)
Touch (Дніпро)
← купити
Зарядний пристрій HOCO CS63A Bright PD65W (1A1C) charger (EU) Black 6942007638470
Comtrading.ua (Київ)
456 грн.
← купити
Сітковий зарядний пристрій Hoco CS63A 1USB/1USB-C PD65W/QC GAN+Type-C to Type-C Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
563 грн.
← купити
Hoco CS63A 65w GaN PD/QC USB-C/USB-A ports fast charger + USB-C to USB-C cable black
AKS.ua (Київ)
500 грн.
← купити
Сітковий зарядний пристрій Hoco CS63A 1USB/1USB-C PD65W/QC GAN Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
524 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco CS63A Bright Black PD65W (638470) [163531]
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Зарядний блок живлення Type-C+USB HOCO CS63A Bright 65 W 20 V 3.25 A чорний
Rozetka.ua (Київ)
645 грн.
← купити
Зарядне мережеве Hoco CS63A 1хType-C/1хUSB PD65W+QC3.0 + кабель Type-C to Type-C швидка зарядка для телефону/смартфону Чорни
Rozetka.ua (Київ)
655 грн.
← купити
Зарядне мережеве Hoco CS63A 1хType-C/1хUSB PD65W+QC3.0 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
610 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CS63A Bright, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CS63A Bright. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CS63A Bright у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія