шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco Z57B Glorious за ціною від 382 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Hoco Z57B Glorious

Вага (г): 44; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 65;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функції та можливості
дисплей
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Вага
44 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  450 грн.    до  700 грн.

від 382  до 797 грн.
Hoco Z57B 63w PD USB-C/USB-A ports car charger metal gray
AKS.ua (Київ)
382 грн.
← купити
Hoco Автомобільний адаптер для телефона Hoco Z57B Glorious 63W dual-port digital display Black PD45W + QC3.0
MTA.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Автомобільний адаптер для телефона Hoco Z57B Glorious 63W dual-port digital display Black PD45W + QC3.0
Soho.com.ua (Київ)
409 грн.
← купити
Адаптер автомобільний Hoco Glorious dual-port digital display Car charger Z57B |1USB/1Type-C, 63W/3A, PD/QC|
MAUDAU (Київ)
583 грн.
← купити
Адаптер автомобільний Hoco Z57B Glorious dual-port digital display Car charger USB / Type-C 63W/3A Grey
Rozetka.ua (Київ)
797 грн.
← купити
Адаптер автомобільний Hoco Glorious dual-port digital display Car charger Z57B |1USB/1Type-C, 63W/3A, PD/QC| Grey
Rozetka.ua (Київ)
693 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z57B зі швидкою зарядкою PD45W/3A та QC 3.0 18W USB+Type-C дисплей Grey
Rozetka.ua (Київ)
660 грн.
← купити
Адаптер автомобільний Hoco Glorious dual-port digital display Car charger Z57B |1USB/1Type-C, 63W/3A, PD/QC| сірий
Rozetka.ua (Київ)
544 грн.
← купити
Адаптер автомобільний Hoco Z57B Glorious dual-port digital display Car charger USB/Type-C 63W/3A Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний автомобільний Hoco Z57B USB/Type-C PD45W+QC3.0 швидка зарядка для телефону Samsung/Xiaomi/Huawei/Meizu/iPhone/iPad/
Rozetka.ua (Київ)
465 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Z57B Glorious, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco Z57B Glorious. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco Z57B Glorious у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія