шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CS43A Smart за ціною від 339 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Hoco CS43A Smart

Вага (г): 73; Габарити (мм): 82x50x30; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 45;ємів USB-C (шт.): 2; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
45 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
PPS
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
82x50x30 мм
Вага
73 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  400 грн.    до  650 грн.

від 339  до 817 грн.
Hoco CS43A 45w PD 2xUSB-C ports fast charger black
AKS.ua (Київ)
421 грн.
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco CS43A Smart White
MTA.ua (Київ)
469 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Smart Charger CS43A 2Type-C, 45W/3A, PD/QC White (000010811)
One-click.com.ua (Дніпро)
427 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO CS43A 110-240V, PD45W, 2*USB-C, білий, коробка
Comtrading.ua (Київ)
717 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Smart charger CS43A |2Type-C, 45W/3A, PD/QC|
MAUDAU (Київ)
626 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco CS43A Smart PD45W White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Hoco CS43A 45w PD 2xUSB-A ports fast charger white
AKS.ua (Київ)
339 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco Smart charger CS43A 45Вт 2хUSB-C Білий
Rozetka.ua (Київ)
817 грн.
← купити
Зарядний пристрій PD Hoco CS43A 45W 2xUSB-C black
Rozetka.ua (Київ)
694 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Smart charger CS43A |2Type-C, 45W/3A, PD/QC| White
Rozetka.ua (Київ)
693 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CS43A Smart, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CS43A Smart. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CS43A Smart у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія