шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N77 Star за ціною від 321 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco N77 Star

Вага (г): 75; Габарити (мм): 82x44x29; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 45;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
45 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
82x44x29 мм
Вага
75 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  275 грн.    до  550 грн.

від 321  до 551 грн.
Hoco N77 Star 45w GaN PD USB-C fast charger black
AKS.ua (Київ)
355 грн.
← купити
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco N77 Star PD45W (1USB-C) + кабель Type-C to Type-C Black
MTA.ua (Київ)
389 грн.
← купити
МЗП Hoco N77 Star PD45W (1USB-C) Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO N77 Star PD45W (1USB-C) + кабель Type-C to Type-C (Black) (250890)
Rozetka.ua (Київ)
509 грн.
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco N77 Star PD45W (1USB-C) Black
MTA.ua (Київ)
379 грн.
← купити
МЗП Hoco N77 Star PD45W (1USB-C) + кабель Type-C to Type-C Black
MAUDAU (Київ)
416 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій Hoco N77 PD45W Type-C для зарядного телефону для Android/Samsung Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
МЗП Hoco N77 Star PD45W (1USB-C) Black
Rozetka.ua (Київ)
321 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N77 Star PD45W (1USB-C) Black
Rozetka.ua (Київ)
515 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N77 Star PD45W (1USB-C) + кабель Type-C to Type-C Black
Rozetka.ua (Київ)
551 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N77 Star, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N77 Star. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N77 Star у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія